ZIEMAS DIENESTS UZSĀK DIENNAKTS DEŽŪRAS

  • ZIEMAS DIENESTS UZSĀK DIENNAKTS DEŽŪRAS

Publicēts: 21:35 01.12.2020 Pievieno notikumu

Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Ziemas dienests šonedēļ uzsācis pastāvīgās ziemas dežūras, tātad visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

Šobrīd dežūrrežīmā atrodas 3 automašīnas, kas aprīkotas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisīšanas iekārtām, viens frontālais iekrāvējs un divas traktortehnikas veloceliņu tīrīšanai. Atgādinām, ka ielas tiek tīrītas un apstrādātas ar pretslīdes materiālu prioritārā secībā, saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs.

Kopumā pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” īpašumā ir sešas smagās automašīnas, kas aprīkotas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisīšanas iekārtām, un septiņas traktortehnikas vienības. Ar smagajām automašīnām ziemas sezonā tiek veikta galveno pilsētas ielu brauktuvju attīrīšana un kaisīšana ar tehnisko sāli, savukārt ar traktortehnikas vienībām tiek veikta mazākas nozīmes pilsētas ielu tīrīšana, kā arī publisko stāvlaukumu, daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu, ielu stāvlaukumu un iebrauktuvju tīrīšana.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ņemt vērā, ka nepieciešams laiks, lai apstrādātu visas ielas ar pretslīdes materiālu, kā arī aicinām autovadītājus ikdienā novērtēt laika apstākļus, izvēlēties pareizu braukšanas ātrumu un atbilstoši sagatavot transportlīdzekļus ziemas apstākļiem.

Foto: Juris Presņikovs

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv