Zināmas “Sieviešu dienas rallija” starta pilsētas

  • Zināmas “Sieviešu dienas rallija” starta pilsētas

Publicēts: 13:02 21.02.2017 Pievieno notikumu
4. martā, tiks dots starts tik ilgi gaidītajam “Sieviešu dienas rallijam”, kas devīto gadu pēc kārtas priecēs daiļās dāmas. Organizatori atklāj lielāko pasākuma intrigu – starta pilsētas katrā maršrutā. 
Jau otro gadu pēc kārtas “Sieviešu dienas rallija” starts tiks dots divās dažādās Latvijas pilsētās, kas šogad atradīsies teju vienā Latvijas reģionā. Tās “Sieviešu dienas rallija” dalībnieces, kuras par starta vietu izvēlējās Austrumu maršrutu, pulcēsies Jēkabpilī, bet Rietuma maršruta ekipāžas tiks uzņemtas Tukumā. 
“Sieviešu dienas rallijā” Austrumu maršruta dalībnieces pulcēsies Jēkabpils Vecpilsētas laukumā un Viestura ielas 2 stāvlaukumā, savukārt Rietumu maršruta dalībnieces blakus Tukuma ledus hallei Katrīnas laukumā. Sieviešu ierašanās paredzēta no plkst. 8.00 rītā, bet oficiālais starts (laukumā pie Jēkabpils Tautas nama un Tukuma Ledus halles stāvlaukumā) paredzēts plkst. 10.00. 
“Esam patiešām lepni, ka šogad starta šāviens “Sieviešu dienas rallijam” izskanēs tieši Jēkabpilī. Ceru, ka pēc šī pasākuma dalībnieces vēlēsies atgriezties pie mums atkal un atkal. Pateicoties tam, dāmām tiek sniegta iespēja  ne vien viesoties Latvijas skaistākajās vietās, bet arī turpināt ilggadējo tradīciju, piedaloties “Sieviešu dienas rallijā””, uzsver Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs. Rūpējoties par gaidāmajām viešņām, Jēkabpils pašvaldība parūpējusies, lai 4. marta rīts dāmām aizritētu patīkamās noskaņās. “Visas dienas garumā pie DJ pults būs DJ Balodis, kurš meitenes startā pavadīs ar patīkamu mūziku. Savukārt ar dzīvās mūzikas skaņām un spēcīgu vokālu priecēs grupa “Eels of the Sixties”, kas pirms starta atskaņos gan pasaules hītus, gan mūsu pašu labākās melodijas, visas dalībnieces iekustinot rokenrola ritmos,” atkāj Salcevičs. 
Tomēr tas nebūt nav viss, jo Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs rallija dalībnieces pirms starta aicina izbaudīt Jēkabpils burvību, apmeklējot mākslas galeriju MANS’S un ekskluzīvās kosmētikas veikalu, vērot ainavu nesteidzīgā pastaigā pa Daugavas promenādi vai pakavēt laiku pie kafijas tases kādā no Jēkabpils kafejnīcām. 
Savukārt Rietuma maršruta dalībnieces Tukumā meklēs smukumu, baudot pilsētas burvību un traucoties tālāk Kurzemē. Jautrība, mūzika un starta šāvieni simbolizēs devīto “Sieviešu dienas ralliju” atkal Tukumā. 
Sīkāka informācija par “Sieviešu dienas ralliju” oficiālajā mājas lapā www.womensdayrally.com
“Sieviešu dienas rallijs” oficiālā degvielas uzpildes stacija “Neste”, finišs un vakara ballīte kā ierasts modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”. Galveno balvu nodrošina tūroperators “TezTour”. Partneris “Latvijas Gāze”. Atbalsta “Car SPA Cafe”, “Nutriless”, “Bioderma”, “Blue Box”, “Gosh”, “Pūre šokolāde”, “Krown”, “OnePlate” un Dr.Mauriņa Lāzermedicīnas klīnika. Informē radio “StarFM” un portāls TVNET.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv