5 interesanti muzeji bērniem Rīgā

01.03.2023 12:00 līdz 14.05.2023 12:00 Pievieno pasākumu


Vai ir gadījies, ka pietrūkst idejas, kā pavadīt laiku ar savu bērnu? Ja atbilde ir jā, tad lieliska ideja būtu muzeja apmeklējums, kas būs izzinoši gan jebkura vecuma bērniem, gan arī Tev pašam. Jūsu uzmanībai piedāvājam 5 interesantus muzejus bērniem Rīgā!

 

1.     Šokolādes muzejs "Laima"

Šokolādes muzejs "Laimaaicina nobaudīt karsto šokolādes dzērienu un uzzināt, cik laba ir šokolāde. Viesi aicināti ne tikai nogaršot izcilos Laimas šokolādes šedevrus, bet arī ielūkoties brīnišķīgās šokolādes tapšanas aizkulisēs, pieskarties kakao pupiņu sienai, dzirdēt džungļus, uzņemt aizraujošu video un iekļūt šokolādes pasaulē.

Adrese: Miera iela 22, Rīga

Biļešu cena:

Pieaugušajiem 7 EUR

Pirmsskolas vecuma bērniem (4-6 gadi) 3 EUR

Skolēniem (7-18 gadi); studentiem 5 EUR

 

2.     Ugunsdzēsības muzejs

Ugunsdzēsības muzejs atrodas administratīvās ēkas pirmajos divos stāvos pie ugunsdzēsēju depo. Pirmajā stāvā ir apskatāmi dokumenti par pirmo ugunsdzēsēju nodaļu izveidi, instrumenti un dažādas iekārtas ugunsgrēku dzēšanai, šķiltavu kolekcija un ugunsdzēsēju mašīnu modeļi. Otrajā stāvā turpinās stāsts par ugunsdzēsības biznesu un tur atrodas Slavas zāle ugunsdzēsējiem, kuri atdeva dzīvību cīņā ar uguni. Ir stāsts par Černobiļu un ugunsdzēsēju varoņdarbu šīs avārijas likvidēšanā. Muzeju būs interesanti apmeklēt gan bērniem, gan vecākiem!

Adrese: Hanzas iela 5, Rīga

Biļešu cena:

Pieaugušajiem 1,00 EUR

Skolēniem, studentiem (uzrādot apliecību) 0,50 EUR

Ģimenes biļete (1-2 pieaugušie ar 1-2 bērniem skolas vecumā) 1,50 EUR

 

3.     Ilūziju muzejs "Cosmoss"

Ilūziju muzejs "Cosmos" ir interaktīva, jautra un pievilcīga vieta, kur interesanti pavadīt savu brīvo laiku. Aizraujošā ilūziju pasaule noteikti pārsteigs jūsu bērnus un sniegs viņiem iespēju iegūt jaunas zināšanas un pieredzi!

Adrese: Doma laukums 1A, Rīga

Biļešu cena:

Pieaugušajiem 9,00 EUR

Skolēniem 7,20 EUR

Bērniem līdz 12 gadiem 5,40 EUR

 

4. Latvijas Dabas muzejs

Latvijas Dabas muzejs ir apburoša laika pavadīšana vieta, mūsdienīgas un interaktīvas ekspozīcijas, dažādas izstādes, ekskursijas gida pavadībā, plašas dabas bagātību kolekcijas, pētnieciskā darbība, aktualitātes un novitātes dabas pasaulē. Šī ir lieliska vieta, ko apmeklēt kopā ar bērniem!

Adrese: Krišjāņa Barona iela 4, Rīga

Biļešu cena:

Pieaugušajiem 3,50 EUR

Studentiem 2,50 EUR

Skolēniem 1,50 EUR

5. Saules muzejs

Saules muzeja kolekcijā ir vairāk nekā 400 dažādu saules formas sienu dekoru, pulksteņu un spoguļu no visas pasaules, kā arī atsevišķa izstāde ar latviešu mākslinieku un amatnieku darinātajām saulītēm.

Muzejs aicina satikties un iepazīt sauli astronomijā, bioloģijā, vēsturē, mākslā un kultūrā. Šeit jūs sauli iepazīsiet daudz dažādos veidos!

Adrese: Vaļnu iela 30, Rīga

Biļešu cena: 7,00 EUR no katra pasākuma dalībnieka.
  • 5 interesanti muzeji bērniem Rīgā

  • 5 interesanti muzeji bērniem Rīgā

  • 5 interesanti muzeji bērniem Rīgā

  • 5 interesanti muzeji bērniem Rīgā

  • 5 interesanti muzeji bērniem Rīgā

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Rīga, Latvija

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv