DAUGAVPILS FOTOSTUDIJAS “EZERZEME-F” IZSTĀDE “MELNS UN BALTS”

14.10.2022 14:30 līdz 31.10.2022 15:00 Pievieno pasākumu

14. oktobrī plkst. 14.30 Latgales Centrālās bibliotēkas Daiļliteratūras sektorā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) tiks atklāta Daugavpils fotostudijas “Ezerzeme-F” izstāde “Melns un Balts”. Ekspozīcijas autori dažu gadu laikā krājuši melnbaltās fotogrāfijas, no kurām daudzas ir guvušas atzinību arī citās izstādēs.

Fotostudijā, kas  tika dibināta 1980. gadā, šobrīd radoši darbojas aptuveni 20 dalībnieki. Fotogrāfi pilnveido savas prasmes: savstarpēji komunicē, dalās pieredzē, kā arī piedalās izstādēs, plenēros un dažādos konkursos. Fotostudijas dalībnieki aktīvi sadarbojas ar fotogrāfiem no dažādām pilsētām Latvijā un ārvalstīs. Fotostudijas autoru darbi ir saņēmuši arī augstus novērtējumus starptautiskās izstādēs. “Ezerzeme-F” dalībnieki strādā dažādos žanros, pievēršot sabiedrības uzmanību gan portretu mākslai, gan dabas ainavām. Paši fotogrāfi atzīst, ka galvenā darba vērtība ir radošā aktivitāte un ideju daudzveidība, kas izpaužas kopīgā projektā.

Kā skaidro studijas vadītājs Linards Onzuls, iepriekšējo gadu laikā tika organizētas dažas izstādes, kas bija veltītas katra savai krāsai. Izstādē “Melns un balts” apskatāmi darbi melnbaltajā foto žanrā, lai pievērstu auditorijas uzmanību tam, ka arī šīm divām krāsām ir daudz toņkārtu. Melnbaltā žanra fotogrāfijas liek aizdomāties par būtisko un pamanīt vērtīgāko. Melnbaltā fotogrāfija – tā ir mūsu klasika, kas mūsdienu sabiedrībā ir nepelnīti aizmirsta, lai gan profesionālie fotogrāfi to uzskata par daudz izteiksmīgāku.

Izstādē apskatāmo fotomirkļu autori: - Linards Onzuls, Svetlana Pokule, Inese Minova, Ivars Skudra, Anatolijs Kivrins, Jurijs Buklovskis, Diāna Jakimčuka, Jurijs Berdnikovs, Jūlija Celminska, Ivars Soikāns, Jelena Borodkina un Svetlana Pokule.

Fotoizstāde “Melns un Balts” skatāma Latgales Centrālās bibliotēkas Daiļliteratūras sektorā no 3. līdz 31. oktobrim.

  • DAUGAVPILS FOTOSTUDIJAS “EZERZEME-F” IZSTĀDE “MELNS UN BALTS”

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Latgales Centrālā bibliotēka

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv