“Dopelord” koncerts

16.05.2024 20:00 līdz 17.05.2024 02:00 Pievieno pasākumu

Rīgas klausītājam grupas nosaukums nav svešs, drīzāk jau kļuvis par iecienītu Polijas stoner saimes klausāmvielu.Dopelord ir stoner/doom kvartets no Polijas. Septiņdesmito gadu mūzikas, kino un ikdienas dzīves iespaidi ir tas, kas virza viņus mūzikā un ikdienas dzīvē.

 

“DOPELORD” 2012. gadā laida klajā savu debijas albumu “Magick Rites”, kas visai pasaulei uzplaiksnīja viņu mīlestībā pret vintage heavy rock and proto-metal mūzikas sajaumumu, ko “The Sludgelord” atzīmēja kā “milzīgo neapturamo rifu vētru ikvienā dziesmā”. 2014. gadā “Black Arts”, “Riff Worship & Weed” kults bija lēciens uz priekšu dziesmu meistarībā, un, grupai kļūstot nopietnākai, atpazīstamākai viņi sāka doties ceļojumos uz ārzemēm Rietumeiropā. Kritiķu atzītais 2017. gada albums “The Children of the Haze” formula ar psych-sludge elementiem , “The Heavy Chronicles” atzinis par perfektu: “Nekas vairs nebūs tāds kā agrāk. Agrāk bija dūms, tagad ir Dopelord.”

Ceturtais albums "Sign of the Devil” 2020. gada 10. martā, tāpat kā Covid-19 pandēmija pārņēma pasauli un apšaubīja cilvēces apzināto nākotni. Pārliecinoši par savu infekciozo bliezienu un tematisko pārspīlējumu, DOPELORD prezentēja ierakstu, kas pilnīgāk kā jebkad balansē gan melodijā, gan dumpīgajā ikonoklasmā.2023. gada 6. oktobrī viņu piektais albums “Songs for Satan” iekļaus vareno četrinieku kā vienu no Eiropas smagākajiem un uzticamākajiem jaunā laikmeta doom meklētājiem, sašķaidot visu uz viņu ceļa zem “Blues Funeral Recordings” izdevniecības karoga
  • “Dopelord” koncerts

Kategorijas: Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Vagonu Halle, Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv