Ekonomikas atjaunošana sekojot zaļajam kursam

28.04.2021 10:00 līdz 28.04.2021 11:00 Pievieno pasākumu

Trešdien, 28.aprīlī, plkst.10.00 Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā “Ekonomikas atjaunošanās pēc Covid-19, sekojot Zaļajam kursam”. Pieslēgšanās saite pasākumam https://bit.ly/32wqn7B.

Pasākumā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāte I.Vaidere, A.Zimele no Ekonomikas ministrijas, R.Āzis no LIAA, D.Ošenieks no Ventspils pilsētas domes. Paneļdiskusijā piedalīsies uzņēmēji M.Zemītis- Arbo Windows, M.Bikes, R.Ādamsons- SIA “DAMSON”, J.Akerfelds- VIA-S, moderators- S.Roga (Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klastera valdes loceklis).

Lai risinot COVID-19 radītos globālos un nacionālos izaicinājumus, neaizmirstu par vides un klimata jautājumiem, vairāk kā 10 Eiropas Savienības dalībvalstis, to skaitā arī Latvija, parakstīja kopīgu paziņojumu par Eiropas Zaļā kursa nozīmīgumu, plānojot dažādus stimulus ekonomikas atlabšanai pēc COVID-19 krīzes. Zaļais kurss ir jauna ES izaugsmes stratēģija, lai radītu taisnīgu un pārticīgu sabiedrību ar mūsdienīgu un konkurētspējīgu ekonomiku, kurā siltumnīcefekta gāzu (SEG) neto emisijas 2050. gadā samazinātos līdz nullei. Tās mērķis ir arī aizsargāt, saglabāt un stiprināt ES dabas kapitālu un aizsargāt iedzīvotāju veselību un labsajūtu no vides apdraudējumiem un ietekmes. Zaļā kursa investīciju plāns paredz palielināt ieguldījumus ilgtspējīgas mobilitātes, atjaunojamās enerģijas, kā arī ēku energoefektivitātes jomā un veicināt tehnoloģisko attīstību bioloģiskās daudzveidības un aprites ekonomikā.

Pasākumu organizē Europe Direct informācijas centrs (EDIC), kas atrodas Ventspils Galvenajā bibliotēkā. EDIC piedāvā iedzīvotājiem vispusīgu bezmaksas informāciju par Eiropas Savienību, dažādas aktivitātes un pasākumus. EDIC Ventspils darbību finansē Eiropas Komisija.

 

Foto: Ventspils bibliotēka

 

Autors:

ventspils.lv

  • Ekonomikas atjaunošana sekojot zaļajam kursam

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Tiešsaites pasākums

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv