Festivāls „foRest”

26.05.2023 17:00 līdz 28.05.2023 23:55 Pievieno pasākumu

Festivāls „foRest” Latvijā no 26. maija līdz 28. maijam notiks jau otro reizi. Šogad festivāls koncentrējas uz nospiedumiem – gan tiem, kurus atstājam ar emocijām un darbiem, gan neapturamajiem, apkārtējās dabas procesiem. Katrs tāds nospiedums ir unikāls un raisa sekas, pat ja to neapzināmies.

Interesenti varēs klausīties  un vērot latviešu un ārzemju mūziķus un performances un piedalīties dažādās meistarklasēs, aktivitātēs un jautrās sarunās. Meistarklases pulcēs plaša loka radīt gribētājus – „Homo Erectus” parādīs, kā tiek radīta apakšveļa, būs ielāpu darbnīca, ģipša suvenīru nospiedumu veidošana, Gamechanger Audio mūzikas efektu pedāļu izzināšana un uzņēmējdarbības pamatu lekcija, filozofijas pamati un sākotnes izpratne ar žurnāla „Tvērums” kolektīvu, shibari meistarklase, mikrotonalitātes instrumenti, ķermeņa atbrīvošanās un svilpaunieku darināšana. 

Šajā festivālā var baudīt alternatīvo mūziku, kas to atšķir no vairuma citu festivālu – šogad uzstāsies tādas grupas un dziedātāji kā metālmūzikas grupa „Bēdu Brāļi”, Keitija Bārbale, panku meitenes „ŠŅK”, sintpopa apvienība „Kasetes”, eksperimentālā roka grupa „DZ” un progresīvā roka pārstāvji „Aston Kais”. Uzstāsies arī „Grupa Jānis”, dziesminiece Helēna Kozlova, elektro panka meistari „Oil & Gas”. 

Apkārtni rotās dažādas mākslas instalācijas, piemēram pērna gada iecienītākā ekspozīcija ar zaļumbales vannu, kas tiem, kuri festivālu reiz jau apmeklēja, raisīs patīkamas atmiņas, bet tiem, kuri ierodas pirmo reizi, ļaus noprast, kāda jautrība gaida arī šogad un cerams nākošos gadus.

  • Festivāls „foRest”

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Jaunsvirlaukas pagasts, Ezeriņoi.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv