“ĢIMENES DIENA” DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS UN MĀKSLAS MUZEJĀ OKTOBRĪ

30.10.2022 13:00 līdz 30.10.2022 16:00 Pievieno pasākumu

30. oktobrī plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radošā nodarbība, kuru vadīs mūzikas instrumentu meistars Aleksandrs Maijers.

Aleksandrs Maijers jau vairāk nekā divdesmit gadus izgatavo skaņu rīkus –svilpauniekus, stabules, vargānus, māla zvanus un zvārguļus, grabuļus un citas perkusijas. Šo amatu viņš ir apguvuši pašmācības ceļā, daudz laika veltot dažādu materiālu un mūzikas instrumentu izpētei, eksperimentējot ar skaņu un formu, īpaši pievēršot uzmanību skaņu rīku estētiskajam izskatam un iespējai tos izmantot profesionālajā muzicēšanā.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā līdz 4. decembrim skatāma Aleksandra un Ingas Maijeru skaņu rīku izstāde “Pierastie un neparastie”. Izstādē līdz ar pašu veidotajiem instrumentiem tiek eksponēti arī tradicionālie un eksotiskie skaņu rīki no Maijeru mūzikas instrumentu kolekcijas.

Ģimenes dienā apmeklētāji piedalīsies Aleksandra Maijera mūzikas instrumentu demonstrēšanas meistarklasē un izgatavos tradicionālu skaņu rīku – dūceni vai niedru stabuli. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713.

“Ģimenes dienas” radošā nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien, 30. oktobrī no plkst. 13.00. Ģimenes biļetes cena – 7,00 eiro. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

  • “ĢIMENES DIENA” DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS UN MĀKSLAS MUZEJĀ OKTOBRĪ

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv