Humoristiskais Jaunā gada sagaidīšanas koncertšovs „Kad sitīs divpadsmit”. Jaungada salūts

31.12.2015 00:00 līdz 31.12.2015 00:00 Pievieno pasākumu
Humoristiskais Jaunā gada sagaidīšanas koncertšovs „Kad sitīs divpadsmit”. Jaungada salūts 

Sagaidot Ugunīgā pērtiķa gadu, Rēzeknē, Festivāla parkā pilsētas iedzīvotājus un viesus ar humoristisku koncertprogrammu “Kad sitīs divpadsmit” izklaidēs Dailes teātra dziedošie aktieri Lauris Subatnieks, Aldis Siliņš un Gundars Silakaktiņš, kuri visi kopā pazīstami kā vokāli “dramatiski” instrumentālā grupa “Ilga”, kas šogad atzīmē savu desmit gadu jubileju.

Spožie un humora pilnie aktieri koncertšovā izpildīs jautras ziemas dziesmas, kā arī iejutīsies dažādu Salavecīšu lomās. Aktieris Aldis Siliņš, kurš plašākai sabiedrībai pazīstams kā seriāla „UgunsGrēks” Donāts, atveidos temperamentīgo latgaļu Ziemassvētku vecīti, aktieris un TV3 šova „Izklausies redzēts” žūrijas pārstāvis – Lauris Subatnieks iejutīsies krievu Ziemsvētku vecīša jebšu Дед Мороз tēlā, savukārt aktieris, režisors un populārā TV seriālu balss Gundars Silakaktiņš koncertšovā pārstāvēs Eiropu kā visiem zināmais Santa Klauss.

Kā jau kārtīgiem Jaunā gada vēstnešiem, vecīšiem neiztikt arī bez savām uzticīgajām Sniegbaltītēm, kuras viņi paņēmuši līdz uz Rēzekni, lai pierādītu, ka katra no viņu palīdzēm ir pati labākā! Temperamentīgā latgaliešu Ziemassvētku vecīša Sniegbaltīte no dziedošās Tihovsku ģimenes pārsteigs visus ar jestrām latgaliešu tautas dziesmām, Santa Klausa Sniegbaltīte- ar populāriem pasaules hitiem, bet vislielāko smieklu šalti izraisīs krievu Ziemsvētku vecīša jebšu Дедa Морозa Sniegbaltīte, kura būs atceļojusi no tālās Ukrainas, proti, atraktīvā Verka Serdjučka. Kura no dāmām uzvarēs un kā Salavecīši izturēs lielo sāncensību, to visu varēs vērot, atbalstīt, dejot un piedalīties publikas konkursos humoristiskajā koncertšovā “Kad sitīs divpadsmit”, kuru uzsāksim un noslēgsim ar Ugunīgā pērtiķa gada dejām dīdžeja pavadībā, kā arī visi kopā uzgavilēsim skaistajam Jaunā gada salūtam.

Lomās: Lauris Subatnieks, Aldis Siliņš, Gundars Silakaktiņš, Verka Serdjučka – parodists, Tihovsku ģimenes soliste, dziedātāja Elīna Žizņevska.


  • Humoristiskais Jaunā gada sagaidīšanas koncertšovs „Kad sitīs divpadsmit”. Jaungada salūts

    Humoristiskais Jaunā gada sagaidīšanas koncertšovs „Kad sitīs divpadsmit”. Jaungada salūts

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Festivāla parkā, Pils ielā 17

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv