Izstāde “Polina Osetinskaya”

18.05.2023 19:00 līdz 18.05.2023 21:00 Pievieno pasākumu

Baha, Hendeļa, Pērsela un Ramo šedevrus no ikoniskajām kulta režisoru filmām varēs dzirdēt Polinas priekšzīmīgā izpildījumā.

"Viņas balss ir dziļa un bagātīga, nevainojama artikulācija. Viņas spēlētās mūzikas pulsa sajūta ir tikpat dabiska kā elpošana - to nevar iemācīt." - KLASSISKMUSIKK

Viena no izcilākajām 21. gadsimta pianistēm ar ilgi gaidīto koncertu Daugavpilī. Viņa uzstājās nozīmīgākajās pasaules koncertzālēs, tostarp Londonas Barbikānā, Sanktpēterburgas filharmonijā, Maskavas konservatorijā un Musikverein Vīnē, kā arī Romā, Tokijā, Milānā, Briselē un ASV, kā arī biežs viesis daudzos festivālos Eiropā un ASV. Pēc debijas Zalcburgas festivālā 2019. gadā viņa triumfēja Kārnegija zālē, kur tagad uzstājas katru sezonu. Solokoncertos Poļina Osetinska ir pazīstama ar savām neparastajām programmām, kurās mūsdienu komponistu darbi sadzīvo ar tradicionāliem un klasiskiem darbiem.

Solokoncertā "Baroka mūzika pasaules kinematogrāfijas šedevros" Poļina Osetinska atskaņos Eiropas baroka mūzikas klasiķu šedevrus, kuru darbi kļuvuši par nozīmīgu 20. gadsimta labāko režisoru kulta darbu sastāvdaļu. Andrejs Tarkovskis, Frānsiss Fords Kopola, Larss fon Trīrs, Ingmars Bergmans un Pīters Grīnevejs izmantoja šo mūziku savos slavenajos darbos – “Solāris”, “Krusttēvs”, “Šķeļot viļņus”, “Rudens sonāte”, “Zīmētāja kontrakts”. Šī mūzika kļuvusi par nozīmīgu dramaturģijas līdzekli, un kino skatītāji to vairs neuztver kā tikai fonu.

Izstāde “Polina Osetinskaya” notiek:

18.05.23 (19:00)

Daugavpils teātris

Izstāde “Polina Osetinskaya” biļetes cena:

EUR 13.00 - EUR 30.00

  • Izstāde “Polina Osetinskaya”

Kategorijas: Teātris;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Daugavpils teātris

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv