Kalnciema kvartāla tirdziņš

31.05.2015 10:00 līdz 26.05.2015 04:00 Pievieno pasākumu

Kalnciema kvartāla tirdziņos ik sestdienu Latvijas zemnieki un mājražotāji ir sarūpējuši vietējos labumus, bet amatnieki – unikālus darinājumus. Bērni aicināti piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās un griezties krāsainā karuselī. Tirdziņi ir tematiski pielāgoti sezonālajiem svētkiem, to laikā noris arī koncerti, izstādes, brīvdabas uzvedumi, u.c. aktivitātes.

«Šāds pasākums tieši pie vienas no galvenajām maģistrālēm uz Rīgas sirdi nes pozitīvu signālu arī visiem Rīgas viesiem», saka Kalnciema kvartāla īpašnieki, koka ēku restaurēšanas un autentiskā dzīves stila piekritēji brāļi Kārlis un Mārtiņš Dambergi. «Kalnciema kvartāls ir kā krāsaina broša pie Rīgas kleitas, un mēs esam priecīgi, ka varam šo brošu paši spodrināt.» Un šī broša viskrāsaināk iemirdzas tieši svētkos.

Kalnciema kvartāla tirdziņos bērni var piedalīties dažādās radošajās darbnīcās – griezt, līmēt, zīmēt un veidot interesantas lietas, griezties krāsainā karuselī, siltākā laikā panašķoties ar mājas saldējumu un diendusu pārlaist ābeļdārza šūpuļtīklos. Savukārt pieaugušajiem Latvijas zemnieki un mājražotāji katru reizi ir sarūpējuši dažādas gardas lietas acīm, nāsīm un galvenais garšas kārpiņām. Šeit var iepirkt veselībai tējas, klepum ievārījumus, darba stresam piparmētras, ledusskapim gaļas, zivis.

Turklāt kārtīgs Kalnciema kvartāla viesis uz tirdziņ-viesībām nāk ar tukšu vēderu, jo izēšanās šeit ir garantēta. Tirdziņā var iegādāties arī dažādas interesantas lietas, ko gatavojuši vietēji amatnieki un rotkaļi – stikla darinājumus, dizaina priekšmetus, rotas un citas lietas sadzīves rotāšanai.

  • Kalnciema kvartāla tirdziņš

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Kalnciema iela 35

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv