KARLSONS, mūzikls ģiemenei

24.10.2023 14:00 līdz 24.10.2023 15:30 Pievieno pasākumu

Spēle būs šī Operetes teātra iestudējuma būtība, - tēlu attiecībās, novērtējumos un gribas darbībās. Kurš kuru pārspēs, pārspēlēs? Vai iespējama šo divu pasauļu satikšanās?... Kaut vai spēlē, fantāzijās... Dzīves spēlē? Noteikti! Ja abas šīs pasaules vieno sapnis. Sapnis, kura aizsākums ir bērnībā.
Karlsons lido atkal un piedzīvojumi turpinās! Lai arī vecāki Brālītim nopērk suni, lai viņš nejustos vientuļi, tik un tā Karlsons ir daudz labāks rotaļu biedrs, jo Karlsons allaž ir gatavs draiskulībām.  Spēlei un improvizācijai ir viens dzinējspēks - akumulēt enerģiju un prieku gan spēlētājos, gan skatītājos. "Es gribu priecāties, citādi nepiedalos, " saka Karlsons.  Līdzdarbojies bulciņu dzīrēs, spokojies, lido un palaidņojies kopā ar Karlsonu un Brālīti!

Lomās: Kārlis Rūtentāls, Megija Krista Strautmane, Laura Purena-Kancāne, Tatjana Kalniņa vai Sabīne Krilova, Anastasija Dolgoņenko vai Elīna Avotiņa, Patrīcija Kozlovska vai Henrijs Kozlovskis, Elīna Bojarkina vai Sandija Dovgane, Inmārs Sikle, Adams Vaicis, Mārtiņš Gailis vai Dāvids Loks un arī instrumentālā grupa džeza pianista Madara Kalniņa vadībā.

Biļetes bērniem jāiegādājas no 4 gadu vecuma, ja arī neaizņem atsevišķu sēdvietu. 

https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/128993

  • KARLSONS, mūzikls ģiemenei

  • KARLSONS, mūzikls ģiemenei

  • KARLSONS, mūzikls ģiemenei

  • KARLSONS, mūzikls ģiemenei

  • KARLSONS, mūzikls ģiemenei

  • KARLSONS, mūzikls ģiemenei

Kategorijas: Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: VEF Kultūras Pils, Ropažu iela 2, Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv