"Karnevāls Kandavā"

24.05.2024 06:00 līdz 25.05.2024 23:55 Pievieno pasākumu
Šogad Kandavas pilsētas svētki „Karnevāls Kandavā” norisināsies  24. un 25. maijā. Ka jau vēsta nosaukums, svētki būs krāšņi un bagātīgi.

24. maijā plkst. 19:00 Kandavas novadpētniecības muzejā notiks izstādes "Karnevāla un tautas tradīciju maskas" atklāšana. Izstādes autores: Sanda Sabīne Jaundaldere, Anita Saka, Evita Skrebinska un Gunta Terēzija. No plkst. 22.00 vecpilsētas promenādē notiks bungu šovs ar Kristeru Hartmani un disko nakts ar DJ Robertu Lejasmeijeru.

25. maijā būs makšķerēšanas sacensības, bet pilsēta tiks modināta ar pūtēju ansambļa priekšnesumu, kam sekos tradicionālais svētku gājiens. Tālāk gaidāms Harley Davidson motociklu parāde, pīlīšu regate Promenādes strautiņā un sportiskās aktivitātēs skvērā pie Bruņinieku pils maketa. Dienas garumā promenādē būs baudāma plaša kultūras programma. Svētku laikā Kandavas ielas pārvērtīsies par karnevāla skatuvi, kurā būs redzamas krāsainas parādes, muzikāli priekšnesumi un dažādi kultūras pasākumi. Neizpaliks gadatirdziņš ar pašmāju labumiem, izstādes, dažādas aktivitātes un pasākumi bērniem.

Un, protams – vakarā visus gaida lielā balle! Dejas un mūzika līdz rītam! Lai visiem apmeklētājiem izdevušies svētki un laba oma!

  • "Karnevāls Kandavā"

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Kandava

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv