Koncerts " Imany un astoņi čelli"

11.06.2024 19:00 līdz 19.06.2024 20:30 Pievieno pasākumu

Franču dziedātāja Imany un “Voodoo Cello” atgriežas Latvijā.

 Otrdien, 2024. gada 11. jūnija vakarā Dzintaru koncertzālē uzstāsies šarmantā franču soulmūzikas dziedātāja Imany ar programmu “Voodoo Cello”, kas uz vienas skatuves apvienos astoņus čellus un mākslinieces dziļo balss toni.

 Par Imany un “Voodoo Cello” šovu mēdz teikt, ka tā ir valdzinoša, mīlestības pilna savienība starp dziedātāju un čellistiem, kuri kopā izpilda ikoniskus populārās mūzikas hitus. Bez jebkāda veida specefektiem, autentiski Imany ir aranžējusi populāras, visiem ļoti labi zināmas dziesmas, piepildot tās  ar dziļām un rezonējošām skaņām, kas sniedz klausītājiem spēcīgu un emocionālu muzikālo piedzīvojumu.

 Dziedātāja parādās uz skatuves kā voodoo priesteriene – tēlā, kas ir pilnībā izdomāts un guvis iedvesmu no dažādām kultūrām. Imany caur šo koncertu stāsta savu stāstu. “Voodoo Cello” ir mistiskas apvīts sievietes ceļojums ar burvju spējām. Viņas dziesmas izsaka viņas likteni. Pasaka sākas tumsā un beidzas gaismā, bet, lai to panāktu, priesterienei jāsāk ar cīņu pret saviem dēmoniem. Viņa rada savas dejas un rituālus, kas ļauj klausītājiem sasniegt iekšējo mieru un harmoniju.

Čellu radītās skaņas koncerta noformējumā ir silstuma pilnas un bagātas ar dzirkstošiem toņiem, piešķirot jaunu skanējumu ievērojamiem popmūzikas hitiem, piemēram, no Radiohead līdz Cat Sevens, tostarp Donna Summer, Hozier, t.A.t.u. un Bob Marly.

 Autentisku noskaņu rada fakts, ka dziedātājas balss kopā ar stīgu pavadījumu rada burvību, kas pievelk auditoriju un reizē palielina klausītāju izpratni par sieviešu unikālās enerģijas spēku.

  • Koncerts " Imany un astoņi čelli"

Kategorijas: Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv