Lasījumi Gaišajā salonā

28.10.2023 14:00 līdz 28.10.2023 16:00 Pievieno pasākumu

28. oktobrī plkst. 14.00 Jāņa Akuraters muzejs Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6a, aicina uz Jāņa Akuratera darbu lasījumiem. Šoreiz apmeklētāji aicināti kopā ar muzeja speciālistiem lasīt un pārrunāt Jāņa Akuratera stāstu “Vijolnieks un velns”.

Jāņa Akuratera darbu lasīšanas tradīcija kopā ar muzeju speciālistiem 2022.  gada maijā, kad interesenti tika aicināti uz “Lasījumiem verandā”. Aukstākam laikam sākoties, apmeklētāji kopā ar muzeja speciālistiem darbu lasījumos pulcējās ne vairs verandā, bet gan Gaišajā salonā un arī Laimas istabā. Šajā rudenī pirmie lasījumi, kuros arī apmeklētāji aicināti iesaistīties diskusijā par Akuratera stāstu “Vijolnieks un velns”, notiks Gaišajā salonā.

“Šis ir fantastisks, leģendai līdzīgs Akuratera darbs, kuru autors nav ievietojis nevienā stāstu krājumā vai savu Rakstu sējumā. Patiesi, dzejnieka tēlotais Vijolnieks mistiskā veidā iegūst brīnumainas spējas. Un kā viņam veicas, par to lasīsim un pārdomāsim, vērojot Akuratera vijoli, kas atrodas Akuratera kabinetā, kuru viņš prata spēlēt, bet tās mūziku dievināja,” stāsta muzeja speciāliste Ruta Cimdiņa.

 

Ieejas maksa : 2,00 EUR; skolēniem, studentiem, senioriem: 1,50 EUR
  • Lasījumi Gaišajā salonā

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Jāņa Akuraters muzejs Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6a

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv