“Lido zivis Kuldīgā”

27.04.2024 11:00 līdz 27.04.2024 16:00 Pievieno pasākumu
Šī gada 27. aprīlī Kuldīga aicina uz ikgadējo pavasara šovu norisināsies palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”. Dažādas atrakcijas, aktīva atpūta un izklaide gan pieaugušajiem, gan jauniešiem un bērniem vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām. Apmeklētaji varēs piedalīties dažādos pasākumos, klausīties mūziku, nogaršot gardumus un vērot vimbu augstlēkšanas praugdemonstrējumus virs Eiropas platākā ūdenskrituma.

Šovs sāksies 11. No rīta, kad dārzā uz skatuves oficiāli tiks atklāta Kuldīgas novada aktīvā tūrisma sezona. Pēc tam skatītājus priecēs orķestra “Jūrmala” sekstets, Latvijas un Lietuvas mūziķu kopprojekts “Kad džezs saiet vimbās” un ielu teātra grupa “Puppet Street Band” no Itālijas.

Dabas takas, ekskursijas, loka šaušana, degustācijas, izzinošas sarunas – tas viss un vēl daudz vairāk. Ko darīt netrūks arī ģimenēm un bērniem. Būs iespēja darboties “Meža ABC teātrī”, izziņas un atpūtas centra “Namadara darbnīcā”, tapot un tamborēt lietišķās mākslas studijas “Varavīksne” un rokdarbu kopas “Čaupe” meistaru vadībā, spēlēt spēles zaļā pļavā ar radošās apvienības “Pasaku nams” tēliem.

Gardēžus, ja vien iegriezīsies pareizais vējš, gaidīs kūpinātas zivis no Pāvilostas Dzintara, bet, neatkarīgi no laika apstākļiem, būs iespēja nobaudīt SIA “Cepliņi” vārīto zivju zupu un izslavēto Padures saimnieču koču.

Un, protams, neizpaliks jau tradicionālais tirdziņš. Stāstu stāstītāji un klausītāji pulcēsies pie pavarda 18. Kurzemes stāstnieku festivāla “Ziv zup” stāstu kafejnīcā Virspilskunga tiesas nama sētā, Baznīcas ielā 34.

Lai visiem pozitīvas emocijas un līksma oma Kuldīgas pavasara palu šovā!

  • “Lido zivis Kuldīgā”

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Kuldīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv