Lielie tirgus Svētki Jēkabpilī

15.06.2024 09:00 līdz 15.06.2024 20:00 Pievieno pasākumu

15. jūnijā Jēkabpilī, Krustpils estrādē jau no 9:00 rītā līdz 20:00 vakarā, norisināsies Latvijas zemnieku, amatnieku un mājražotāju LIELIE TIRGUS SVĒTKI.

 

No plkst.12:00 līdz 18:00 apmeklētājus priecēs dienas izklaides programma kuru vadīs dziedošie aktieri - Gundars Silakaktiņš un Aldis Siliņš.

 Būs konkursi, atrakcijas, dāvanas un pārsteigumi gan lieliem, gan maziem! Uz lielās tirgus skatuves dziedāsim un dejosim, pirksim un pārdosim, ēdīsim un uzdzersim - tirgus svētkus svinēsim! Izklaides bērniem, laba mūzika un kolosāla atmosfēra visas dienas garumā!

 

Bet no plkst. 18:00 līdz 20:00, Tirgus Svētku noslēgumā, grupas Hameleoni 25 gadu jubilejas stāvkoncerts/dejas.

 Viena no populārākajām 90to gadu popmūzikas grupām HAMELEONI, arī šogad turpina atzīmēt savu 25 gadu jubileju! Lai iepriecinātu savus klausītajus un mūzikas cienītājus, grupa Hameleoni izdod jaunu albumu un aicina uz jubilejas koncertu!

 

Ēriks Budēvics un Andris Veinbergs, kopā ar pavadošo mūziķu sastāvu ir sagatavojuši īpašu jubilejas programmu.

 Nāciet ciemos un izbaudiet vasaras romantiskāko vakaru visām paaudzēm ar Hameleonu jaunākajām dziesmām un populārākajiem hitiem! Īpašajā stāvkoncertā  atcerēsimies labākos mirkļus iemīļotākajās Hameleonu melodijās, tādās kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Pērles & Dimanti”, “Lai Izdodas Tev”, “Vēlreiz”, “Cik Labi” un daudzās citās!

 Koncertā arī tiks prezentēts grupas jaunākais albums “Dāvana”, kurā ir iekļautas dziesmas, kas ierakstītas pēdējo 12 gadu laikā, kā arī pilnīgi jauni skaņdarbi.

  • Lielie tirgus Svētki Jēkabpilī

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Krustpils brīvdabas estrāde

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv