Liepājas mākslinieku izstāde

06.02.2016 13:00 līdz 06.02.2016 00:00 Pievieno pasākumu
Aicinām uz tikšanos ar māksliniekiem š.g. 6.februārī plkst. 13.00 galerijā Mētras Māja Pasta 1a Aizputē.
Liepājas mākslinieku grupas izstādes organizē mākslas biedrība ‘’Impasto’’, kuru vada māksliniece Gunta Krastiņa. Šādas, no daudzu autoru darbiem nokomplektētas izstādes, ir veidotas jau kopš 2011.gada, apceļojot tuvus un tālus Latvijas novadus, nesot vēsti par to, ka Kurzemē, Liepājā ne tikai piedzimst vējš, bet katru dienu dzimst arī  māksla.
Izstādes moto  “Uzmanību, vējš!” nav izvēlēts nejauši, jo pagājušā gada nogale bija gana bagāta ar vētras spēku. Un mākslu var salīdzināt ar vēju, kurš ir pašpietiekams pats sevī, jo no krāsu haosa dzimst uz audekla, papīra, kartona gabala vai vienkārša dēļa gala jauna doma, sajūta, izaicinājums!
Izstādē piedalās 16 profesionāli Liepājas mākslinieki ar pēdējos gados tapušiem darbiem. Darbu autori ir: Aldis Kļaviņš, Inta Klāsone, Dzintra Vīriņa, Andris Millers, Gunta Krastiņa, Solvita Spirģe-Sēne, Mārtiņš Krūmiņš, Pēteris Taukulis, Agnese Matisone, Ilze Karlsone, Guntis Otaņķis, Ilze Eniņa, Liene Eltermane, Vilnis Bulavs, Igors Bernāts, Ginta Stavrovska.


  • Liepājas mākslinieku izstāde

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Galerija Mētras māja, Pasta iela 1a, Aizpute

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv