Lietuvas grupas „dr.Green” uzstāšanās Rīgā.

10.02.2024 21:00 līdz 10.02.2024 22:30 Pievieno pasākumu
Šī gada 10.februārī 21.00 bārā Aleponija, kas regulāri savās telpās uzņem dažāda veida māksliniekus, uzstāsies Lietuvas ska grupa 'dr.Green'. Kā vēsta koncerta rīkotāji, muzikāli "dr.Green" daiļradē dominē "punk" un "skacore". Grupa dibināta 1996. gadā un 12 aktīvās darbības gados bijusi spilgtākais ska paraugs Baltijas reģionā, koncertējot gan nelielos bāros un klubos, gan vērienīgos festivālos Baltijā un Eiropā.

Ska ir mūzikas stils, kas izveidojies Jamaikā. Tā ir veidojusies vairāku citu mūzikas stilu – jamaikiešu tradicionālās mūzikas jeb mento, amerikāņu džeza, ritmblūza ietekmē. Ska ir uzskatāms par regeja, skinhedu regeja, dancehall regeja un rocksteady mūzikas stilu priekšteci. Latvijā nav grupas, kas piedāvātu mūziku ska žanrā, bet "dr.Green" mēdz dēvēt arī par Baltijas ska pionieriem. Šobrīd viņi apvienojušies pēc 15 gadu pārtraukuma.

Koncertā varēs iegādāties vinila platē svaigi izdoto "Ska'n'go". Ja jūs interesē aizraujoši un neparasti pasākumi Rīgā un Latvijā maz dzirdama stila mūzika, šis koncerts būs lieliska izvēle pozitīvi aizvadītam vakaram.

 

  • Lietuvas grupas „dr.Green” uzstāšanās Rīgā.

Kategorijas: Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: "Aleponija" Ernesta Birznieka-Upīša ielā 22, Rīgā.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv