LTRK aicina piedalīties seminārā “Kā konflikti maina uzvedību darba vidē?”

27.05.2021 10:00 līdz 27.05.2021 11:30 Pievieno pasākumu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus un citus interesentus apmeklēt semināru “Kā konflikti maina uzvedību darba vidē?”. Tikšanās norisināsies 27. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.30 “GoToMeeting” tiešsaistes platformā.

Ceturtdien, 27. maijā tiešsaistē norisināsies LRTK rīkotais seminārs “Kā konflikti maina uzvedību darba vidē”.  Tā laikā dalībniekiem būs iespēja uzzināt vairākām tēmām: konfliktu veidiem un uzvedības niansēm personiskos, taktiskos, konkurences un politiskajos konfliktos; konfliktiem kā veselīgas atmosfēras indikatoriem; slēptajiem konfliktiem un pasīvo agresiju; darba kvalitāti un neatrisinātiem konfliktiem; kā palīdzēt sastrādāties ar konfliktējošu kolēģi. Semināru vadīs “uzvediba.lv” (SIA OUL LOUD) vadītāja Līga Bērziņa.

Pieteikt savu dalību var līdz 26. maija plkst. 16.00, sekojot norādītajai saitei: https://ej.uz/LatgalesPasakumi. Dalība tiešsaistes seminārā ir bezmaksas.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir lielākā uzņēmēju biedrība valstī, kas apvieno 6000 biedrus – visu Latvijas reģionu un nozaru mikro, mazos, vidējos un lielos uzņēmumus, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubus, un citas uzņēmēju apvienības. Biedrība dibināta jau 1934. gadā, un tā ir Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas, kā arī Starptautiskās Tirdzniecības palātas biedre.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Autors:

daugavpils.lv

  • LTRK aicina piedalīties seminārā “Kā konflikti maina uzvedību darba vidē?”

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Tiešsaites pasākums

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv