Madonas pilsētas svētki 2024

07.06.2024 12:00 līdz 08.06.2024 23:00 Pievieno pasākumu

Šogad 7. jūnijā Madonas pilsētai aprit 98 gadi, tāpēc aicinām uz muzikāliem, gardiem, jautriem un krāšņiem svētkiem ar vairāku populāro grupu piedalīšanos.

7. jūnijā mūs priecēs svētku koncerts "Mana dona - Madona", pa dienu norisinoties arī vairākām izzinošām un izklaidējošām aktivitātēm gan Madonas novada bibliotēkā, gan Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā (svētku dienās no 7. - 9. jūnijam ieeja muzejā bez maksas). Priežu kalnā aizritēs basketbola mači.

Taču 8. jūnijā visas dienas garumā bērniem un jauniešiem paredzētas aktivitātes Priežu kalnā, bet Skolas un Valmieras ielās kā ik gadu norisināsies svētku tirdziņš ar vietējo amatnieku un mājražotāju darinājumiem, gardumiem un labumiem.

Bagātīgākā svētku programma plānota Saieta laukumā, kurā darbosies Street Food festivāls, par jautru un izklaidējošu saturu gādās spēles "Es mīlu Tevi Madona" komandas. "Ķēķa āķi" būs sarūpējušas Madonas puses saimnieces no populārā TV šova "Latvju saimnieces", tāpat skatuvi piepildīs amatiermākslas kolektīvi ar dejām un dziesmām. 

No plkst. 19.00 laukumā sāksies svētku vakara koncerti. Šogad pilsētas jubilejas reizē uzstāsies un ikvienu dejās iekustinās Katrīna Gupalo ar grupu, Jānis Stībelis ar grupu, kā arī grupas - Astro'n'out, Bermudu divstūris un Dzelzs Vilks.

  • Madonas pilsētas svētki 2024

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Madona

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv