Mākslas centra „Totaldobže” atklāšana

26.05.2023 19:00 līdz 28.05.2023 23:55 Pievieno pasākumu
26.maijā jau 12. reizi notiks Mākslas centrs „Totaldobže” atklāšanas festivāls Rīgā, Viskaļu ielā 36. Sākotnēji darbojies VEF teritorijā, vēlāk Tallinas ielas kvartālā, bet tagad pārvācies uz Viskaļu ielu.

Programma iecerēta plaša: festivalu atklās Linda Leimane ar “Fidelity.Infidelity” pirmatskaņojumu, kuru izpildīs stīgu kvartets SPONTE. Talāk sekos Platona Buravicka skaņdarbs, laikmetīgās dejas izrāde “Sansara”, Berlīnes mūziķu un dīdžeju apvienības WE-KUYEN, mūzikas un modes performators Irali no Meksikas. Sestdienu iesāks speciāla kakao ceremonija, kuru vadīs, piedaloties čīliešu perkusionistam Endijam Andīlam, tālāk sekos 00 audiovizuāla improvizācija "Melnais caurums" kopā ar WE-KUYEN mūziķiem, Irali un Endiju Andīlu.

Šeit notiks arī „Dzejas slams”. Svētdiena paredzēta bērnu aktivitātēm,  mūziķu kopīgām improvizācijām un rotu tirdziņam, . būs iespējama arī iepazīšanās un neliela ekskursija ar Viskaļu ielas 36 rezidenti, rotu mākslinieci Ellu. 

Vēlāk uzstāsies Sāra Davači no Kanādas un „Sinfonietta Rīga" stīgu kvartets. Visu festivāla laiku būs apskatāma mākslinieču Ainas Bikšes un Lidijas Zaneripas izstāde "CAN NONS".

Kaut ko sev interesējošu šeit atradīs jebkurš, tāpēc visi laipni aicināti ierasties un bagātināt festivālu!

  • Mākslas centra „Totaldobže” atklāšana

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Rīgā, Viskaļu ielā 36

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv