Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga - Valka”

01.08.2015 18:00 līdz 02.08.2015 03:00 Pievieno pasākumu
1.augustā no plkst. 18.00 Valkas brīvdabas estrādi jau otro gadu pieskandinās Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga - Valka”. Visi aicināti izbaudīt dažādu žanru mūziku – popa, roka, šlāgera un kantrī mūzikas cienītāji – katrs savai gaumei atradīs ko piemērotu!

Svētkos muzicēs “Mākoņstūmēji”, kas priecēs ar savu atraktivitāti un dzīvesprieku, “Sestā Jūdze” - viena no labākajām kantrī grupām Latvijā, Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība “Promenāde” ar lielisku estrādes duetu – Anmary un Uģi Rozi -, kas, caurvijoties humoram, vieglumam un rotaļīgumam, izpildīs komponista dziesmas.

Tradicionāls un neiztrūkstošs Melodiskās mūzikas svētku elements būs grupas “Bumerangs” dziesmotais sveiciens valcēniešiem un citiem koncerta apmeklētājiem.
Pasākumu vadīs radio un TV personība Ēriks Loks. Sarunās piebiedrosies arī grupas “Bumerangs” līderis Vents Armands Krauklis.
Svētkus ieskandinās jaunās un daudzsološās grupas – Valkas jaunieši “Skyway”, Kārķu jauniešu grupa un “Solīda kompānija” no Cēsīm.

 Pasākuma noslēgumā balle ar grupu “AAA”.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv, kā arī Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst.10.00- 18.00.

Video - http://failiem.lv/g/fixxgtn#aa/Valkas+melod+muzikas+festivals+2015+v2.mp4
  • Melodiskās mūzikas svētki “Vilciens Rīga - Valka”

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Valkas Brīvdabas estrāde. Rūjienas iela 1, Valka

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv