Mežaparka Lielajā estrādē

16.08.2015 19:00 līdz 26.05.2015 02:37 Pievieno pasākumu

Grupas Bi-2 mūziku ietekmējuši dažādi stili, tā ir rietumnieciska un krietni atšķiras no Krievijas popmūzikas. Dziesmu teksti ir bagāti ar literatūras un kino citātiem, tiem bieži vien ir dziļa filozofiska nozīme. Rīgā grupa „Bi-2” ieradīsies sava jaunā albuma "#16plus" koncertturnejas laikā.

Koncertā Rīgā „Bi-2” izpildīs gan jaunākās dziesmas, gan iepriekšējos gados tapušās publikas iemīļotās kompozīcijas. Protams, neizpaliks arī muzikāli pārsteigumi un lieliska atmosfēra. Pērnā gada septembrī «Bi2» laida klajā jauno studijas albumu "#16plus". Paši mūziķi uzskata, ka šis ir viņu labākais albums. Grupas diskogrāfijā nu jau ir 9 albumi.

Grupas „Bi-2” pirmsākums meklējams 1985.gadā, kad divi pusaudži Ļova un Šura satikās uz Minskas teātra studijas „Rond” skatuves. Abi no sirds bija aizrāvušies ar mūziku, un tā 1988. gadā radās grupa  „Братья по оружию”, kas vēlāk tika pārdēvēta par „Берег Истины” un vēl pēc laika ieguva savu tagadējo nosaukumu. Laika periodā no 1988. Līdz 1990.gadam Bi-2 aktīvi koncertēja dzimtajā Baltkrievijā, kā arī izdeva savu pirmo albumu ar nosaukumu „Изменники родины”. 1991.gadā gan Ļova, gan Šura pārcēlās uz Izraēlu, kur turpināja muzikālo darbību, piesaistot dažādus mūziķus un koncertējot festivālos un klubos. Vēl pēc 2 gadiem Šura apmetās Austrālijā, un dziesmas turpmāk tapa telefoniski un ar audioierakstu apmaiņas palīdzību.

1999.gadā grupa atgriezās Maskavā, lai piedalītos festivālā Максидром, bet gadu vēlāk Bi-2 piedalījās kulta filmas „Брат-2” skaņu celiņa veidošanā, un dziesma „Полковнику никто не пишет” padarīja grupu superpopulāru ne vien Krievijā, bet arī ārpus tās robežām, tai skaitā Latvijā.

  • Mežaparka Lielajā estrādē

Kategorijas: Cita; Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Mežaparka Lielā estrāde

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv