Mūzikas draugus uz tikšanos aicina Čīča un Antess

02.03.2019 16:00 līdz 02.03.2019 16:00 Pievieno pasākumu

2. martā plkst. 16.00 Alūksnes Kultūras centrā ar jauno koncertprogrammu “Draugi uz mūžu” uzstāsies iemīļotais mūzikas tandēms - dziedātājs Dzintars Čīča un dziesmu autors Kaspars Antess.


“Mēs ar Dzintaru patiesi esam draugi uz mūžu un par tādiem uzskatām arī mūsu klausītājus, kuri uzticīgi seko mūsu gaitām un koncertiem,” teic Antess, savukārt Čīča piebilst: “Tā ir milzīga laime - būt tik ciešā draudzībā ar saviem klausītājiem. Tāpēc katra jaunā programma mums ir kā latviešu tautai Dziesmu svētki.” 


Brālēni kopā muzicēt sāka 2010. gadā. Deviņu gadu laikā populāras kļuvušas vairākas Kaspara speciāli Dzintaram rakstītās dziesmas - Meitene un lauku zēns”, “Dzīve kā seriālā”, “Bučas visiem”, “It kā pa jokam”, taču par šī tandēma superhītu ir uzskatāma dziesma “Likteņlīnijas”, kas 2016. gadā kļuva par Latvijas Radio 2 visspēlētāko gada dziesmu, uzvarēja Latvijas Šlāgeraptaujas un “Dzintara Dziesmu” aptaujas gada finālā, bet 2018. gadā par šo darbu tās autors Kaspars Antess ieguva Autortiesību Bezgalības balvu. 


Jaunajā programmā “Draugi uz mūžu” skanēs gan minētie dueta hīti, gan jaunumi, gan arī abu mūziķu populārākās solodziesmas, neizpaliks arī temperamentīgas čigānu tautasdziesmas. Kopā ar solistiem muzicēs instrumentālā grupa Anatolija Livčas vadībā.

Biļetes pieejamas Alūksnes kultūras centrā, “Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

  • Mūzikas draugus uz tikšanos aicina Čīča un Antess

Kategorijas: Koncerti;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Alūksnes kultūras centrs

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv