Rīgas Baleta Skolai 90

23.05.2023 18:00 līdz 23.05.2023 21:00 Pievieno pasākumu

Jau deviņdesmit gadus Rīgas baleta skola kalpo par stabilu atspēriena punktu dejas brīnuma radīšanai. Pielāgojoties daudzām varas, vadības un nosaukumu maiņām, deviņas dekādes skolā tiek kaldināti talanti, kas vēlāk kļūst par Latvijas Nacionālā baleta māksliniekiem, gūst panākumus starptautiskos baleta konkursos un tiem aplaudē ne tikai skatītāji Latvijā, bet visā pasaulē.

Rīgas Baleta skolas 90 gadu jubilejai veltītajā galā koncertā 23. maijā baudīsim skolas audzēkņu un absolventu māksliniecisko sniegumu, kā arī godā celsim ikvienu, kurš šajā laikā ir jaunos talantus izglītojis un atbalstījis.

Koncerta otrajā daļā tiks izrādīts īpaši jubilejai radīts uzvedums ar nosaukumu BAL(e)TS, kura idejas un horeogrāfijas autore ir Elza Leimane. Kopā ar vairāk kā simts Rīgas Baleta skolas audzēkņiem uzstāsies viencēliena mūzikas autors Reinis Sējāns, kā arī Emīla Dārziņa mūzikas skolas un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi. Iestudējuma kostīmus radījusi Madara Botmane, gaismu mākslinieks Ainārs Pastars. Horeogrāfes asistenti Baiba Kokina, Lauma Berga, Roberts Naje un Iļja Vlasenko.

Rīgas Baleta Skolai 90 notiek:

23.05.23 (18:00)

Latvijas Nacionālā opera

Rīgas Baleta Skolai 90 biļetes cena:

EUR 10.00 - EUR 40.00

  • Rīgas Baleta Skolai 90

Kategorijas: Opera, balets;

Atrašanās vieta:

Adrese: Latvijas Nacionālā opera

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv