Rīgas svētkos atkal norisināsies pašdarināto braucamrīku festivāls “Cartoon rallijs”; sākusies pieteikšanās

15.08.2015 00:00 līdz 15.08.2015 00:00 Pievieno pasākumu

Rīgas svētku laikā 15. augustā Kronvalda parkā pie Kongresu nama norisināsies jau par tradīciju kļuvušais pašdarināto braucamrīku festivāls „Nissan Norde Cartoon rallijs 2015”, kas tiek organizēts sadarbībā ar Rīgas domi. Šī gada pasākuma galvenā tēma ir „Rīgasostai 815”, kur komandām jāveido braucamrīki, kas sīkāk atspoguļotu Rīgas ostu vai ar to saistītas lietas, piemēram, burinieki, tankkuģi utml.  Pasākumā var pieteikt draugu grupas vai uzņēmumu komandas 4 cilvēku sastāvā.


Nissan Norde Cartoon rallijs 2015” uzņēmumu, radošo apvienību, skolu un draugu grupu festivāls – sacensības, kurās dalībniekiem ir iespēja gan interesantā veidā prezentēt sevi, gan arī piedalīties dažādos konkursos un sacensties veiklības braucienā ar pašdarinātiem braucamrīkiem.

Dalībnieki tiks dalīti vairākās grupās, ņemot vērā braucamrīka tehniskos parametrus, proti, kājminamie un stumjamie. Komandu uzdevums būs ne tikai radoši noformēt auto atbilstoši savām vēlmēm, bet arī parādīt kaut ko tādu, kas asociējas ar ostu un tās būtību.

 

Braucamrīku festivālu veidos vairākas daļas, proti, atklāšana, komandas prezentācija, veiklības brauciens – sacensības, dažādi konkursi, svinīgā uzvarētāju apbalvošana un parāde laukumā pie Kongresu nama.

 

Pieteikties pasākumam var no 10. jūnija interneta vietnē www.sacensibas.lv sadaļā „Nissan Norde Cartoon rallijs 2015”. Komandā jābūt 4 cilvēkiem: divas sievietes un divi vīrieši vecumā no 12 gadiem. Dalībniekiem – komandai noteikta vienota dalības maksa 50.00 EUR apmērā. Balvas labākajiem, ātrākajiem, krāsainākajiem un pirmajiem garantētas.

 

Sīkāka informācija par pasākumu, tā norisi un dažādām dalības maksas atlaidēm skolu, jauniešu interešu centru un draugu apvienībām, par to sīkāk lasiet nolikumā mājas lapā www.parstipru.lv.

 

 

Jauku dienu vēlot,

Elīna Gārbena | Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

elina@stipriem.lv | +371 26135134 | +371 67274443

 

 

  • Rīgas svētkos atkal norisināsies pašdarināto braucamrīku festivāls “Cartoon rallijs”; sākusies pieteikšanās

  • Rīgas svētkos atkal norisināsies pašdarināto braucamrīku festivāls “Cartoon rallijs”; sākusies pieteikšanās

  • Rīgas svētkos atkal norisināsies pašdarināto braucamrīku festivāls “Cartoon rallijs”; sākusies pieteikšanās

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Rīga, Kronvalda parks pie Kongresu nama.

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv