Sestdien Lucavsalā notiks bērnu svētki “Lucavsalas mazais stiprinieks”

15.08.2015 11:00 līdz 15.08.2015 16:00 Pievieno pasākumu

Šo sestdien, 15.augustā, Rīgas svētku laikā Lucavsalas dienvidu daļā no 11.00 – 16.00 norisināsies bērnu svētki “Lucavsalas mazais stiprinieks”. Tas būs īpašs pasākums, kurā mazākie varēs piedalīties aizraujošās aktivitātēs, spēlēs, darboties radošajās darbnīcās, saņemt balviņas un kopā ar ģimeni jauki pavadīt brīvdienu, kā arī svinēt svētkus.

 

Bērniem vecumā līdz trīspadsmit gadiem pasākumā būs iespēja iziet astoņas dažādas sportiskus uzdevumus un oriģinālas atrakcijas, kur katra būs veidota savā tematikā. Piemēram, ikviens dalībnieks varēs šaut mērķī ar tik ļoti populārajām Nerfpistolēm, uzspēlēt futbolgolfu, stafetē meklēt dārgumus, sastapties ar niknajiem putniem, kā arī uzveikt viltīgos zaķus un parādīt lācim ceļu līdz bitēm.

 

Vecāki, vecvecāki kopā ar bērniem brīvdabā varēs spēlēt dažādas lielformāta spēles – cirku, dambreti, scrabble, domino u.c. Visa pasākuma laikā ikviens varēs apgūt un uzzināt jaunas lietas, piedalīties radošajās darbnīcās, izlēkāties piepūšamajās atrakcijās un pēc visu uzdevumu izpildīšanas, saņemt pateicību un pārsteiguma balviņas no atbalstītājiem.

 

Pasākumu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, organizē biedrība “Stiprinieku republika”.

 

 

 

Jauku dienu vēlot,

Elīna Gārbena | Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

elina@stipriem.lv | +371 26135134 | +371 67274443

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Rīga, Lucavsalas dienvidu daļa

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv