Siguldā demonstrēs Dailes teātra izrādi “Testosterons”

24.11.2022 19:00 līdz 24.11.2022 22:00 Pievieno pasākumu

24. novembrī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” tiks demonstrēta Dailes teātra izrāde “Testosterons”, kas ir poļu autora Andžeja Saramonoviča lugas iestudējums Oļega Šapošņikova režijā.

Katra vīrieša dzīvē pienāk tāds brīdis, kad viņa dēls precas. Tikai kāzu bankets izvēršas visai savāds, jo līgava ir aizbēgusi no altāra. Tomēr nedrīkst aizmirst tradīcijas un iedzert par līgavaiņa veselību.

Pamestais līgavainis Kornels ir bioloģijas fakultātes pasniedzējs, kurš specializējies uz putniem. Un Kornels zina – jo augstāks ir testosterona līmenis gaiļa asinīs, jo lielāka un spilgtāka ir viņa sekste un bārda. Velkot analoģijas ar dzīvnieku pasauli, sanākušie vīriešu dzimuma viesi var pārrunāt, kā sieviešu vērtību sistēma atšķiras no vīriešu. Un, protams, sadot kādam pa purnu un būt īstam vīrietim. Jo visu izšķir vīrišķais hormons testosterons.

Lomās: Ģirts Ķesteris (Stavross), Artis Robežnieks (Tretins), Aldis Siliņš (Kornels), Dainis Gaidelis (Tārpelis), Niklāvs Kurpnieks (Tituss), Lauris Dzelzītis (Fistahs), Toms Veličko (Janiss). Režisors: Oļegs Šapošņikovs, scenogrāfs: Kristaps Skulte, kostīmu konsultants: Gatis Timofejevs.

Izrādē tiek lietota necenzēta leksika.

  • Siguldā demonstrēs Dailes teātra izrādi “Testosterons”

Kategorijas: Teātris;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Kultūras centrs “Siguldas devons”

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv