Smokie jubilejas koncerts "40 Years in Rock!"

19.06.2015 20:30 līdz 26.05.2015 02:09 Pievieno pasākumu

Eiropā grupa “Smokie” joprojām ir viena no populārakājiem britu grupām. Savas karjeras laikā grupa ir saņēmusi iespadīgu kolekciju - sudraba, zelta un platīna diskus. Albumi pārdoti miljonos kopiju visā pasaulē.

Sākotnēji grupas nosaukums bija “The Yen”, tad “The Sphynx” vēlāk “Essence”. Grupa tika izveidota 1963.gada oktobrī pēc Rona Kelly un Alana Silsona tikšanās Mura mūzikas veikalā Bredfordā. Divas dienas vēlāk viņiem pievienojās Chris Norman. Veselu gadu viņi pavadīja mēģinājumos, meklējot piemērotu basa spēlētāju un tikai 1965. gadā sākumā ar Terry Attle ierašanos, sastāvs tika nokomplektēts pilnībā, un februārī grupa sniedza savu pirmo koncertu Birkenshou skolā.

Pagāja vēl desmit gadu, lai sasniegtu pašu augstāko mūzikas virsotni. Šie hīti – "If You Think You Know How to Love Me", "Don't Play Your Rock 'n' Roll to Me", "Something's Been Making Me Blue", "Wild Wild Angels", "I'll Meet You At Midnight", "Living Next Door to Alice", "Lay Back in the Arms of Someone", "Needles and Pins" un "Stumblin' In" – pārvērta māksliniekus par superzvaigznēm.

 

  • Smokie jubilejas koncerts "40 Years in Rock!"

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Turaidas 1

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv