Tiešsaistes pasākumā informēs par IT darba un studiju iespējām Valmierā

13.05.2021 15:00 līdz 13.05.2021 17:00 Pievieno pasākumu

Ceturtdien, 13. maijā plkst. 15:00 Valmierā pārstāvētais Latvijas IT uzņēmums “TestDevLab” aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā, kurā kopā ar Vidzemes Augstskolu informēs par IT darba un studiju iespējām Valmierā, kā arī pārkvalifikācijas iespējām uz IT jomu. Šo bezmaksas pasākumu varēs vērot tiešsaistes platformā Zoom. Saite uz pasākumu tiks nosūtīta visiem, kas reģistrēsies: https://ej.uz/it-vebinars-valmiera.

Pasākumā par nepieciešamajām prasmēm IT darba uzsākšanai un karjeras izaugsmes iespējām pastāstīs IT uzņēmums “TestDevLab”, kas Valmierā sava biroja durvis vēra pagājušajā gadā. Šobrīd Valmierā strādā 10 no uzņēmuma 300 darbiniekiem. Viņi nodrošina programmatūras testēšanas pakalpojumus gan jaunuzņēmumiem, gan pasaules lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem.

“Jau vismaz pēdējos desmit gados strauji pieaug pieprasījums pēc tehnoloģiju produktiem, taču 2020. gada notikumi digitalizācijas tempus paātrināja vēl straujāk. Mēs to ļoti labi redzam savā ikdienā, jo pieprasījums pēc programmatūras kvalitātes nodrošināšanas speciālistiem ir būtiski pieaudzis. Veiksmīgā sadarbība ar Vidzemes Augstskolu ļāva mums atvērt biroju arī Valmierā un mēs plānojam paplašināt mūsu komandu šajā pilsētā. Tāpēc aicinu pievienoties vebināram, lai uzzinātu praktiskus padomus savas IT karjeras uzsākšanai, kā arī uzdotu visus neskaidros jautājumus,” teic “TestDevLab” līdzdibinātājs Ervins Grīnfelds.

“TestDevLab” šobrīd ir atvērtas  17 vakances IT un pārdošanas jomās, kā arī tiek nodrošinātas apmaksātas prakses vietas. Pasākumā tiks runāts par konkrētām iemaņām un zināšanām, kas nepieciešamas, lai uzsāktu veiksmīgu IT karjeru vai veiktu pārkvalifikāciju no citas jomas uz IT.

Kopš 2020. gada pirmā septembra Vidzemes Augstskolas Inženierzinātņu fakultātē tiek piedāvāta jauna IT studiju programma. Par studiju iespējām Vidzemes Augstskolas (ViA) Inženierzinātņu fakultātē (IF) būs iespēja iztaujāt ViA IF dekānu Alvi Sokolovu. Savukārt ViA IF absolvents un jaunās IT studiju programmas veidotājs Dāvis Ābols iezīmēs aktualitātes tieši IT programmā – kā programma tika veidota, kas ir uzlabots un kā notiek studiju process.

Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā šeit: https://ej.uz/it-vebinars-valmiera. Pēc reģistrēšanās īsi pirms pasākuma norises uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta visa nepieciešamā informācija, lai pieslēgtos tiešsaistes pasākumam. Pasākuma video ieraksts vēlāk būs pieejams arī “TestDevLab” Facebook lapā.

2011. gadā Latvijā izveidotais uzņēmums TestDevLab nodarbojas ar programmatūras testēšanas pakalpojumu sniegšanu un testēšanas produktu izstrādi. Starp uzņēmuma klientiem ir gan jaunuzņēmumi, gan starptautiski milži kā Microsoft, Skype, Orange, Telefonica, Airbnb u.c. Uzņēmuma testēto programmatūru lieto vairāk nekā 4 miljardi cilvēku visā pasaulē. TestDevLab ir saņēmis LIAA Eksporta un inovācijas balvu, The Red Jackets Eksporta izcilības balvu un vairākus gadus pēc kārtas uzņēmuma radītie testēšanas produkti ir augstu novērtēti prestižajā European Software Testing Awards konkursā. 2019. gadā TestDevLab ieguva informācijas drošības pārvaldības standarta ISO/IEC 27001:2013 sertifikātu.

 

Informāciju sagatavoja:

TestDevLab sabiedrisko attiecību vadītājs

 

Autors:

valmiera.lv

  • Tiešsaistes pasākumā informēs par IT darba un studiju iespējām Valmierā

Kategorijas: Cita;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Tiešsaites pasākums

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv