Valmierā notiks mūziķes Katrīnas Gupalo koncerts

08.07.2023 19:00 līdz 08.07.2023 20:00 Pievieno pasākumu

Sestdien, 8. jūlijā pulksten 19.00 Valmieras kultūrtelpas “Akustika” terasē notiks Katrīnas Gupalo un viņas mūzikas producentu koncerts. Līdz šim dziedātāja Valmierā ir uzstājusies tikai solo vai duetā un šī būs pirmā reize, kad valmierieši varēs dzirdēt Katrīnu Gupalo kopā ar lielu pavadošo sastāvu. Vieni no spožākajiem Latvijas mūzikas producentiem - džeza pianists Edgars Vilcāns un ģitārists Armands Varslavāns pametīs ierakstu studiju, lai kopā ar dziedātāju Katrīnu Gupalo un sitaminstrumentu meistaru Mareku Loginu kāptu uz skatuves un iepriecinātu savus klausītājus klātienē. Viņi spēlēs radiohītus “Dur Prom”, “Resistance”, “Masas”, “Man ar Tevi” un “Kamēr pret sauli kāpu”, kā arī pavisam jaunas kompozīcijas, piemēram, dziesmu par Džoniju Depu un mūziku, kurā paši ik dienu smeļas iedvesmu.

 

Video ieskatam: https://youtu.be/HOVAdFaYvo8

 

“Katrs koncerts Valmierā un tās tuvumā ir kā milzīga enerģijas un mīlestības trieciendeva, tie ir tik īpaši un neaizmirstami - gan koncerti Valmieras Kultūras centrā, Dikļu pilī, Rubenes baznīcā, Valmieras tehnikumā, Vidzemes slimnīcā, gan, protams, skaistajā kultūrtelpā “Akustika”. Bērnībā visas vasaras pavadīju mūsu ģimenes lauku mājās Valmieras novadā, bieži braucām uz Dikļiem un Valmieru. Jūtu, ka šīs gaišās un mīlestības pilnās atmiņas dod man iedvesmu katreiz, kad kāpju uz skatuves tieši šeit!” - atklāj Katrīna Gupalo

 

Pēdējā laika nozīmīgākie notikumi Katrīnas radošajā darbībā ir augstākā Latvijas valsts apbalvojuma - Triju zvaigžu ordeņa saņemšana, dalība Muzikālās bankas lielkoncertā Daugavpils Olimiskajā centrā, Zigmara Liepiņa jubilejas koncerttūrē Latgales Gorā, Liepājas Olimpiskajā centrā un Arēnā Rīga, uzstāšanās Latvijas Finiera 30 gadu jubilejas koncertā Arēnā Rīga, 18. novembra svinīgajā ceremonijā Prezidenta pilī un Latvijas Televīzijas koncertos. Mūziķe sadarbojās ar dziedātāju Igo viņa jubilejas koncertos Dzintaru koncertzālē un VEF Kultūras pilī. Katrīna ir iekļauta žurnāla «Pastaiga 2022» gada sasniegumu topā «Izcilākās Latvijas sievietes». Viņas radītā Ukrainas atbalsta dziesma “Resistance”, kas pulcēja vairāk kā 40 mūziķus, bija nominēta Latvijas Televīzijas un Radio gadabalvai “Kilograms Kultūras”, bet dziesma “Dur Prom” kļuva par radiohitu un 13 nedēļas bija Latvijas spēlētāko dziesmu TOP 10, skanot deviņās Latvijas radiostacijās. Kopā ar Edgaru Vilcānu Katrīna radīja rada ne tikai radiohitus, bet arī mūziku Latvijas Bankas sudraba kolekcijas monētai “Воля”.

 

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/129034

  • Valmierā notiks mūziķes Katrīnas Gupalo koncerts

  • Valmierā notiks mūziķes Katrīnas Gupalo koncerts

Kategorijas: Koncerti;

Atrašanās vieta:

Adrese: Valmieras kultūrtelpas “Akustika” terase

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv