Valmieras pilsētas svētki 2023

20.07.2023 10:00 līdz 23.07.2023 18:00 Pievieno pasākumu

No 20. jūlija līdz 23. jūlijam Valmierā notiks pilsētas svētki. Šajā laika Valmierā varēs aplūkot Spodrītes Grudules personālizstādi Valmieras muzejā un citas ekspozīcijas, dažādas sportiskas aktivitātes – sporta spēles, ekskursijas, pastaigas, kas ļaus gan vietējiem, gan viesiem iepazīt un atklāt vēl neredzētu vai neievērotu Valmieru.

Netrūks koncertu, kuros piedalīsies tādas grupas un mūziķi kā Kamerkoris “KAĶI”, Valmieras Kultūras centra Etnokokļu kopa “ILGO”, Ieva Malteniece un Aija Toliašvili, Valmieras 2.vidusskolas grupa “Farfale”, Mārcis Bogdanovs, Elīza Evelīna Pētersone, Markuss Daniels Kolosovs, Kristīne Vectīrele, Duets “Ilona un Igors”, Grupa “Silueti”, „Citi zēni”, Intars Busulis u.c.

Būs arī izklaides iespējās bērniem – atrakciju parks Vienības laukumā, erudīcijas spēles (arī pieaugušajiem), cita veida spēles, svētku torte, Uzvedums ģimenēm ar bērniem “Ūdens sarunas”, cirka priekšnesumi.

Godinot Valmieras pilsētu 740 gadu jubilejā GEMOSS ir sarūpējis dāvanu visiem pilsētas svētku viesiem – šampanieša piramīdu un svētku torti. Šampanieša pudele godpilni tiks atvērta ar zobenu! Neizpaliks svētku rogainings, interesenti varēs apmeklēt ūdens aktivitātes un izklaidēties ar spēlēm visai ģimenei.

Šeit katrs atradīs sev ko interesantu un aizraujošu, tāpēc esiet laipni aicināti uz svētkiem Valmierā!

  • Valmieras pilsētas svētki 2023

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Valmiera

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv