Valpurģu nakts 2023 “Meža sirdspuksti”

30.04.2023 19:00 līdz 30.04.2023 23:00 Pievieno pasākumu

30. aprīlī no plkst. 19:00 sāksies Valpurģu nakts pasākumi. Vispirms sanākušos priecēs koncerts rūķu pilsētā Čiekurē, kur uz Vislatvijas rūķu salidojumu ieradīsies rūķi, demonstrējot savus arodus, iesaistot viesus dažādos darbos, jautri izklaidējoties ar rotaļām, viesību spēlēm un dejām, koncertu, burbuļu parādi, krāsaino salūtu, un, protams, arī, priecējot ar Rūķu darinājumu tirdziņu un gardajām rūķu veltēm.

Tāpat apmeklētājus priecēs gaismas objekti un gaismas šovi. Multimediju mākslinieka Jāņa Pētersona vides gaismu instalācija “Meža sirdspuksti” simboliski sasauksies ar pavasara iestāšanos, meža atmodu un auglību. Apmeklētāji var rēķināties arī ar īpašiem pārsteigumiem, kas atklāsies vakara gaitā.

Darbosies ne tikai rūķi, bet arī raganas, brūvējot dažādas dziras, zīlējot nākotni, aicinot uz dziesmām un dejām – par dejām rūpēsies deju grupa “Ir varianti” un etnofolka grupa “TKP”. Desmitos vakarā notiks Raganu masku parāde un konkurss.

Pastaigu takas noslēguma punkts būs Atrakciju laukums, kur varēs baudīt ar dažādus kulināros labumus, kā arī izbaudīt mākslinieka Jāņa Pētersona radīto lāzeru šovu, kas tiks izrādīts vairākos seansos, lai to nepalaistu garam neviens. Starp seansiem uzstāsies Ata Ieviņa un viņa grupas “The Rock Brothers” izpildījumā.

 

  • Valpurģu nakts 2023 “Meža sirdspuksti”

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Tērvete, LVM dabas parks

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv