Valpurģu nakts Tērvetē 2024

30.04.2024 17:00 līdz 30.04.2024 23:00 Pievieno pasākumu
30. aprīlis – noslēpumiem apvīta nakts, kad atbrīvojas maģiskie spēki! Šogad pēc divu gadu pārtraukuma LVM dabas parkā Tērvetē Pasaku mežā Valpurģu nakts tiks atzīmēta. Laipni aicināti gan draugi, gan ģimenes ar bērniem, jo plašā pasākumu programma izveidota tā, laigarlaicīgi nebūtu nevienam. Pasākumi sāksies 17.00 un ilgs līdz pat 23.00.

Rūķu pilsētā Čiekurē parka mazākajiem apmeklētājiem no plkst. 17 - 19 izskanēs koncertprogramma “Valpurģīšu Laika Rats”. Rotaļas, aktīvas nodarbes un jautrība, kā arī brīnišķīgs  burbuļu šovs noslēgumā.

Interesenti varēs doties pastaigā, kura ar maģiskiem un mistiskiem elementiem vīsies cauri Pasaku mežam no plkst. 20.00–23.00. Parka apmeklētāju ērtībai mežā kursēs gaismām rotāts Pasaku bānītis, kurš sajūsminās gan bērnus, gan pieaugušos.

Tērvetes tauriņi Valpurģu naktī ir sagādājuši pārsteigumu – nakts ekspedīciju! Apmeklētāji varēs vērot tauriņu lidojumu dažādās gaismās, jo līdz ar krēslas iestāšanos Tauriņu māja izgaismosies krāsainās gaismās un fonā skanēs muzikāls pavadījums.

Tērvetes tīklu parks, Gaisa takas, Anneles Zoo un Tarzāns sev interesējošas aktivitātes atradīs jebkurš. Ņemiet līdzi pozitīvas emocijas, idejas un visus, ar ko vēlaties patīkami pavadīt laiku!

  • Valpurģu nakts Tērvetē 2024

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Tērvetes Dabas parks

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv