Viduslaiku diena Raunā

18.05.2024 09:30 līdz 18.05.2024 23:00 Pievieno pasākumu
Raunā pie Ronneburgas pilsdrupām 18. maijā norisināsies Viduslaiku diena. 9.30 svētki tiks svinīgi atklāti. Darbosies tirdziņš ar pašmāju labumiem un amatnieku darinājumiem, ka arī – tomēr pavasaris! – ar dārza stādiem. Pilsdrupu estrādē darbosies Viduslaiku ķēķis, kur varēs nogaršot viduslaiku maltīti.

Neizpaliks aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem, un tas viss viduslaiku stilā. Apmeklētāji varēs aplūkot ordeņa brāļa un karavīru telti un aprīkojumu, piedalīties ādas apstrādes meistarklasē un podniecības darbnīcā. Būs iespēja piemērīt bruņas un izmēģināt ieročus, kā arī noskatīties zobencīņu paraugdemonstrējumus. Un, protams, dažādas sportiskas un intelektuālas aktivitātes, arī izjādes ar zirgiem un pie skolas dīķa izbrauciens ar vikingu kuģi.

Nevieni svētki nevar paiet bez mūzikas! Danču mūzika sagādās “Maskačkas spēlmaņi”, uzstāsies arī dāmu deju kopa “Kņopienes” un Raunas pamatskolas dejotāji. 21.00 būs Mārča Auziņa solokoncerts.

Tā kā 18. maijs ir arī muzeju nakts, tad Raunas muzeja izstāžu zālē aplūkojama izstāde.

Aicināti ierasties gan vietējie, gan viesi, lai nosvinētu šo dienu un pavadītu to laba noskaņojuma un ar patīkamām emocijām!

  • Viduslaiku diena Raunā

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Rauna, Raunas pilsdrupas

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv