Zaļumballe kopā ar grupu “Ginc un Es”

01.06.2024 16:00 līdz 02.06.2024 18:00 Pievieno pasākumu
Pēc piecu gadu pārtraukuma Balvu novadā atgriežas Starptautiskais tautu deju festivāls “Eima, eima", kas šogad svin savu 15. gadadienu. Pirmais festivāls notika 2009. gada 30. maijā. Šogad festivālā padalīsies viesu kolektīvi no Igaunijas, Lietuvas, Jelgavas un Gulbenes, kā arī 12 Balvu novada kolektīvi.

Festivāla norise:

1. jūnijā

Plkst. 16.00 (visās vietās vienlaikus) aicinām skatītājus uz festivāla ieskaņu koncertiem Kubulos, pansionātā ''Balvi" un Bērzkalnes estrādē. Uz ieskaņu koncertiem ieeja bez maksas.

Plkst.18.30 festivāla dalībnieku gājiens uz Balvu pilsētas parka estrādi no Balvu Kultūras un atpūtas centra laukuma.

Plkst. 19.00 Balvu pilsētas estrādē festivāla ‘’Eima, eima’’ lielkoncerts ‘’Caur sidraba birzi gāju”. Piedalās visi kolektīvi. Koncertu vada Dagmāra Laicāne un Sandis Mesters. Ieejas maksa uz koncertu 5,00 euro.

Plkst. 22.00 Balvu estrādē vasaras sezonas atklāšanas zaļumballe kopā ar  grupu "Ginc un Es”. Ieejas maksas uz balli – 5,00 euro. Festivāla dalībniekiem ieeja  bez maksas.

2. jūnijā

Plkst. 14.00 Viļakas estrādē VI Starptautiskā tautu deju festivāla “Eima, eima" izskaņas koncerts.

Festivāla mākslinieciskais vadītājs - Balvu novada deju kolektīvu virsvadītājs Agris Veismanis.

Festivālu organizē Balvu novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Balvu Kultūras un atpūtas centru, novada  kultūras iestādēm, pilsētu un  pagastu pārvaldēm.

Festivāls guvis atbalstu Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” projektu konkursā “Latgales kultūras programmas 2024”,  ko administrē Latgales reģiona attīstības aģentūra.

  • Zaļumballe kopā ar grupu “Ginc un Es”

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Balvu estrāde, Balvi

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv