DAUGAVPILĪ NOTIKA “SIRDS VESELĪBAS DIENA"

  • DAUGAVPILĪ NOTIKA “SIRDS VESELĪBAS DIENA"

Опубликовано: 14:35 03.10.2022 Добавить cобытия

Katru gadu 29. septembrī tiek atzīmēta Pasaules Sirds diena, kuras mērķis ir veicināt izpratni par sirds veselību un samazināt ar sirds un asinsvadu slimībām saistīto problēmu ietekmi visā pasaulē.

Lai kopīgi atzīmētu Pasaules Sirds dienu, šā gada 24. septembrī Mežciema skrējiena laikā no plkst. 10.00 – 13.00 , Daugavpilī Vienības laukumā norisinājās izglītojošs un interaktīvs pasākums Daugavpils iedzīvotājiem- "Sirds veselības diena".

Pasākuma ietvaros iedzīvotājiem tika veiktas bezmaksas sirds veselības risku pārbaudes un skaidrota sirds slimību profilakses nozīme:

  • mērīts asinsspiediens un pulss,
  • skābekļa saturācija asinīs (jeb asins piesātinājumu ar skābekli),
  • noteikts holesterīna un cukura līmenis asinīs.
  • noteikts ķermeņa masas indekss;
  • nodrošināta iespēja saņemt bezmaksas izglītojošos materiālus par sirds un asinsvadu slimību profilaksi un ieteikumus veselīgam dzīvesveidam

   Interesenti varēja saņemt veselības aprūpes vadības ārstes Intas Vaivodes ieteikumus par sirds un asinsvadu slimību profilaksi, akcentējot veselīga dzīvesveida veicināšanas nozīmi un informāciju par iespējamajām sekām, kuras cilvēku var piemeklēt, ignorējot veselīga dzīvesveida paradumus.                                                          

Plašāka informācija par projektu un tā aktivitātēm zvanot 65404235 (plkst. 8:00-15:00) vai rakstot ritvars.sulga@daugavpils.lv.

Категории: Oбщество;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv