Daugavpils Universitāte „Green Metric” reitingā iekļuvusi pasaules augstskolu trīssimtniekā

  • Daugavpils Universitāte „Green Metric” reitingā iekļuvusi pasaules augstskolu trīssimtniekā

Опубликовано: 12:30 27.01.2016 Добавить cобытия
Par 2015. gadu Daugavpils Universitāte ir iekļuvusi 300 labāko pasaules zaļāko universitāšu reitingā "Green Metric"., ierindojoties 284. vietā. Tas ir otrais labākais rādītājs starp Latvijas augstskolām (RTU - 170.v., LU - 343.v.).
„Green Metric” reitingā augstākās izglītības iestādes no visas pasaules sarindotas pēc realizētās zaļās politikas un ilgtspējības pasākumiem, kuru rezultātā mazinās ietekme uz vidi un tiek realizēta ilgtspējīga videi draudzīga politika un tiek īstenotas studijas, kurās iekļauti vides aizsardzības un izglītības kursi.
Izvērtējot DU, augstu novērtēta universitātes energoefektīvā infrastruktūra, videi draudzīga transporta – elektromobiļu izmantošana, kā arī aktīvā dalība kvalitatīvas dzīves vides kampaņās. Novērtēts, ka DU studējošajiem piedāvā vides zinātnes studiju programmu, bet vides aizsardzības kursi iekļauti citās studiju programmās. DU ne vien uzlabo infrastruktūru, veido modernas laboratorijas un telpas, bet arī veicina pētījumus, kas saistīti ar vidi un  bioloģisko resursu atjaunošanu.
Категории: Другие;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv