Daugavpils Universitātes studējošie studēs arī Norvēģijā

  • Daugavpils Universitātes studējošie studēs arī Norvēģijā

Опубликовано: 12:08 20.01.2016 Добавить cобытия
2015./2016. studiju gada pavasara semestrī deviņi Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes studējošie ir uzsākuši studijas Norvēģijas Dienvidaustrumu universitātes koledžā, kurā savas zināšanas papildinās 3 akadēmiskā bakalaura studiju programmas „Filoloģija” (angļu filoloģija ar franču val.) studējošie, 2 akadēmiskā bakalaura studiju programmas „Filoloģija” (angļu filoloģija ar vācu val.) studējošie, 1 akadēmiskā bakalaura studiju programmas „Filoloģija” (angļu filoloģija ar krievu val.) studējošā, 2 akadēmiskā bakalaura studiju programmas „Filoloģija” (angļu filoloģija ar zviedru val.) studējošie un 1 doktora studiju programmas „Literatūrzinātne” doktorante.
Stipendiju studijām Norvēģijā no 2016. gada janvāra līdz maija beigām DU studenti saņems Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas LV05 „Pētniecība un stipendijas” aktivitātes “Stipendijas” projekta “Stipendiju ieviešana valodu un kultūras studijām Latvijā un Norvēģijā ar fokusu uz ievērojamu personu pieminekļu studijām un to testēšanu tūrisma vajadzībām” ietvaros.
Studējošie iesaistīsies arī abu projektā iesaistīto universitāšu docētāju un studējošo kopīgajā pētījumā par ievērojamiem cilvēkiem veltītiem pieminekļiem,  apgūstot pieminekļu –  kultūras mantojuma artefakta – raksturojuma metodiku, izstrādās priekšlikumus to iekļaušanai etnotūrisma ceļvežos.

Projektu līdzfinansē EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenti.

Категории: Другие;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv