Jelgavnieki izcīna uzvaru “Pavasara kausa“ ievadā

• Jelgavnieki izcīna uzvaru “Pavasara kausa“ ievadā

Опубликовано: 10:37 20.04.2022 Добавить cобытия
Vīriešu komanda izcīnīja uzvaru pirmajā “Pavasara kausa” spēlē. Jelgavnieki spēlēja pret citu Optibet Nākotnes līgas klubu- FS Leevon/Saldus SS. Spēle noslēdzās ar 4:0 uzvaru, gūstot pa diviem vārtiem katrā no puslaikiem. Ar vārtu guvumiem izcēlās D.Vējkrīgers, A.Deklāvs, R.Bečers un R.Jirgensons. Spēle tika aizvadīta Jelgavas sporta bāzē, 12. martā. “Pavasara kausā“ piedalās 8 Optibet Nākotnes līgas komandas, kuras tika iedalītas divās apakšgrupās. FS Jelgava tika iedalīta B apakšgrupā kopā ar FS Leevon/Saldus SS, AFA Olaine un Rēzeknes FA komandām. Turnīra noslēgumā katras grupas uzvarētājas un otrās vietas ieguvējas sacentīsies savā starpā, lai noskaidrotu turnīra godalgoto vietu sadalījumu.
Piedevām, komanda vakara noslēgumā aizvadīja pārbaudes spēli pret FK Beitar. Jelgavnieku pārsvars atspoguļojās rezultātā, spēlei noslēdzoties 8:1. Ar vārtu guvumiem izcēlās K.Skadmanis, R.Veinbergs, D.Vējkrīgers, R.Jirgensons, K.Sleņģis, A.Janovskis (divi vārti) un Beitar viens raidījums savos vārtos.
Nākamā komandas spēle paredzēta “Pavasara kausa” ietvaros pret Rēzeknes FA komandu 19. martā, plkst. 14:00, Jelgavas sporta bāzē.
Iesākumā varu teikt, ka spēlētājiem ir izdevies izpildīt pirmsezonas plānu un tā prasības. Bija vēlams aizvadīt vēl kādu papildus pārbaudes spēli, kā arī iztrūka eiropas tūres brauciens, jo datumi sakrita ar spēlētāju eksāmenu periodu.
Pirmsezonā negatīvi pārsteidza pāris spēlētāju pieņemtie lēmumi, toties tas ir devis iespēju gados jaunākiem spēlētājiem no akadēmijas pierādīt sevi komandā, un iespējams tieši šie audzēkņi sezonas gaitā būs mūsu pozitīvie pārsteigumi. Noslēgumā par pirmsezonu varu teikt, ka komanda ir augstā gatavības līmenī sezonu sagaidot.
“Pavasara kausa” mērķis ir pārbaudīt gatavību sezonai, saglabājot savu spēles zīmējumu. Spēles zīmējums tika iespēlēts jau pārbaudes spēlēs. Protams, ne būt mazsvarīgāks mērķis ir izcīnīt zelta godalgas. Kā arī patīkami aizvadīt vairāk spēļu mājas laukumā, it īpaši turnīra ietvaros.
Категории: Спорт;