PMLP pagarina darba laiku, lai samazinātu rindas pēc pasēm un eID kartēm

  • PMLP pagarina darba laiku, lai samazinātu rindas pēc pasēm un eID kartēm

Опубликовано: 22:15 20.07.2021 Добавить cобытия

Lai samazinātu rindas pēc personu apliecinošiem dokumentiem – pases un eID kartes, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk – Pārvalde) no 19. jūlija līdz vasaras beigām visās teritoriālajās nodaļās pagarinājusi darba laiku.

Vasara ierasti ir gada noslogotākais laiks, kad pieaug pieprasījums pēc personu apliecinošu dokumentu noformēšanas. Reizē būtiski pieaug arī to klientu skaits, kuri veic iepriekšēju pierakstu pakalpojumu saņemšanai, bet neierodas un pierakstu neanulē, tādējādi veidojot rindas uz pakalpojumu saņemšanu. Kopš šī gada jūnija vairāk nekā 8000 klienti nav ieradušies un nav arī anulējuši savu pierakstu.

Lai pēc iespējas lielākam klientu skaitam būtu iespēja laikus noformēt personu apliecinošos dokumentus, Pārvaldes teritoriālo nodaļu darba laiki no 19. jūlija tiek pagarināti. Paredzams, ka darba laika izmaiņas ļaus Pārvaldei nedēļā papildus apkalpot vairāk nekā 1000 klientu.

Tāpat Pārvalde atkārtoti aicina klientus būt solidāriem un anulēt iepriekšējo pierakstu, ja nav iespējams ierasties pieteiktajā laikā. Katrs atteiktais pieraksts ļauj Pārvaldei sniegt pakalpojumu vēl kādam rindā gaidošam klientam.

Vairāk informācijas - https://www.iem.gov.lv/lv/jaunums/pmlp-pagarina-darba-laiku-lai-samazinatu-rindas-pec-pasem-un-eid-kartem


Autors:

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes

Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments

Iekšlietu ministrija

iem.gov.lv

Категории: Oбщество;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv