Smūtiju blenderis - ko Jūs iegūsiet?

  • Smūtiju blenderis - ko Jūs iegūsiet?

Опубликовано: 13:06 28.03.2022 Добавить cобытия

Smūtiju blenderis - ko Jūs iegūsiet?

Atsvaidzinošs kokteilis ir dzēriens, no kura reti kurš atteiktos. Tagad, lai to baudītu, nav obligāti jādodas uz kafejnīcu. Tikpat gardu dzērienu viegli var pagatavot arī mājās. Šim nolūkam nepieciešama iekārta, kuras sniegtās iespējas būtiski pārsniedz tās kompaktos izmērus un pieejamo cenu, - smūtiju blenderis. No klasiskā iegremdējamā jeb tā saucamā rokas blendera tas atšķiras ar ērtāku konstrukciju. Jums neko nevajadzēs turēt rokās, vien salikt blenderējamos produktus kulbas veida trauciņā, kurš piestiprināts pie motorizētas pamatnes, un nospiest palaišanas pogu. Pusminūtes-minūtes laikā iekārtas naži pagatavos viendabīgu krēmveida masu, ko atliks vien saliet glāzēs! Ja pirmajā brīdi šķiet, ka šī virtuves tehnika nelietosies bieži, lasiet tālāk un atklājiet, ko vēl varat pagatavot, izņemot augļu kokteiļus.

Pagatavojamie dzērieni

Zemenes ar banānu un kefīru, atsvaidzinošs arbūzs ar laimu, bezalkoholiskā Pina colada vai augļu mikslis ar dabīgo dzeramo jogurtu – augļu un ogu kokteiļu variācijas ir milzīgas un atkarīgas tikai no Jūsu garšas preferencēm un dzīvesveida. Varat lutināt sevi un ģimeni ar tādiem saldinātiem dzērieniem kā zemeņu, jogurta un šokolādes mikslis vai banānu-saldējuma-riekstu kokteilis. Ja esat aktīvs veselīga dzīvesveida piekritējs, iekārta ļaus veselīgi panašķoties, piem., ar mango un mandeļu piena maisījumu. Bāzes sastāvdaļām var pievienot sēkliņas, riekstus, žāvētos augļus, graudaugu pārslas, ievārījumu, medu, sīrupu, cukurniedru cukuru utt. Kā šķidrumu visbiežāk izmanto parasto ūdeni, minerālūdeni, sulas, jogurtus, kefīru, pienu vai arī vairākus šķidrumus uzreiz – fantāzijas lidojumam te nav robežu! 

Otrs populārākais dzēriens, kuru pagatavot smūtiju blenderī, ir dārzeņu un zaļumu kokteiļi. Tā ir lieliska iespēja papildināt organisma “krājumus” ar vitamīniem un šķiedrvielām, kuri atrodami šajos produktos. Ne katram ikdienā izdodas apēst vēlamo dārzeņu normu. Tad, lūk, blenderētie brokoļi, spināti, seleriji, avokado, pētersīļi, burkāni, tomāti, gurķi u.c. ir teicama iespēja garšīgā veidā uzņemt visu organismam nepieciešamo. Īpaši tas attiecas uz bērniem, kuri “tīrā” veidā reti kad apēd, piemēram, brokoļus. Ar pievilcīgu, atsvaidzinošu kokteili vecāku izredzes “iebarot” savām atvasēm vērtīgos vitamīnus ievērojami pieaugs!

Ar to smūtiju blendera iespējas nebeidzas. Vēl varat gatavot atsvaidzinošus sorbetus, sasmalcinot ledu (ja iekārtai paredzēta tāda funkcija) un pievienojot zapti vai sīrupu. Var smalcināt arī visu to pašu ko klasiskajā blenderī: krēmzupas, bērnu biezenīšus, mērces, riekstu pastu utt. Visbiežāk iekārta parasti lietojas vasarā un agrā rudenī, kad ogas, augļi un dārzeņi pieejami plašākajā daudzveidībā un lētāk. Tādēļ smūtiju blendera iegāde šajā pavasarī ir ieguldījums, kura rezultātus sajutīsiet ļoti drīz. Gatavojot ikdienā veselīgos kokteiļus, uzlabosies pašsajūta un ādas kvalitāte, kļūs ciešāks miegs, mazināsies tieksme pēc saldumiem (ja Jūsu mērķis ir notievēt). Savukārt saldie smūtiji būs ātra un vienkārša iespēja iepriecināt ar gardumu sevi, ģimeni un ciemiņus. Turklāt arī lētāka, nekā kafejnīcā.

Blenderu noderīgākie papildinājumi

Lai padarītu blenderu lietošanu daudzfunkcionālāku, vienkāršāku, ērtāku, precīzāku lietotāja vajadzībām, ražotāji papildina savas iekārtas ar noderīgām funkcijām. Protams, jo vairāk papildinājumu, jo augstāka ir preces cena. Taču dažkārt vērts piemaksāt par komfortu un plašāku pielietojumu. Izvēloties sev blenderi, apsveriet, kas no zemāk minētā Jums lieti noderētu.

·         Vairāki darba ātrumi, turbo un impulsa režīms. Varēsiet kontrolēt smalcināšanas procesu un pielāgot dzēriena konsistenci savām vēlmēm. Noderīgākais šajā ziņā ir pulsācijas režīms – īsi asmeņu griešanās cikli, ja vēlaties iegūt raupjākas konsistences masu.

·         Ledus smalcināšana. Noderēs, lai pagatavotu sorbetus un atsvaidzinošus kokteiļus svelmainā laikā. Ar iekārtu, kuras asmeņi der ledus smalcināšanai, varēsiet neraizēties arī par citu blīvāku produktu smalcināšanu, piemēram, riekstu. Asmeņi tiks galā ar uzdevumu un nesabojāsies.

·         Vakuuma smalcināšanas režīms. Funkcija, kura pieejama daudziem augstākas cenu kategorijas blenderiem. Tās princips ir sekojošs: iekārta vispirms atsūc no rezervuāra gaisu un tad blenderē produktus vakuumā. Rezultātā dzēriens daudz ilgāk saglabā savu krāsu (tostarp āboli, avokado, mango), aromātu, svaigu garšu, vitamīnus. Tādu kokteili var ilgstošāk uzglabāt ledusskapī.

·         Plašāka komplektācija. Papildus trauki, glāzes vai pudeles ar hermētisku vāciņu lieti noderēs, ja gribēsiet uzglabāt pagatavoto kokteili ledusskapī vai paņemt to līdzi braucienā, uz darbu, sporta zāli.

·         Vāks, caur kuru var pievienot vairāk produktu, kamēr blenderis darbojas. Kā zināms, blenderēšanas procesā sastāvdaļas “nosēžas” un gala produkta parasti ir krietni mazāk par sākotnēji ielikto produktu apjomu. Caur speciālu vāku Jūs varēsiet pievienot ingredientus un pagatavot kokteili uzreiz vairākiem cilvēkiem.

·         Pašattīrīšanās funkcija, iespēja mazgāt iekārtas noņemamās sastāvdaļas trauku mašīnā atvieglos kopšanu, aiztaupot laiku daudz patīkamākām nodarbēm.

Iegādāties savu ideālo iekārtu kokteiļiem un nepārmaksāt Jūs varat interneta veikalā 220.lv! Tieši te atradīsiet vairāk nekā 300 dažādu smūtiju blenderu modeļu, no kuriem varēsiet izvēlēties sev piemērotāko pēc funkciju klāsta, cenas, dizaina, ražotāja u.c. parametriem. Nelielām ģimenēm patiks kompaktas un nedārgas iekārtas ar apjomu līdz 1-1,5 l, vairākiem darba ātrumiem, ledus smalcināšanas funkciju. Veselīga dzīvesveida piekritējiem tiek piedāvāti portatīvie bezvadu modeļi, kurus var ērti paķert līdzi uz sporta zāli vai pārgājienos. Tos, kuri meklē produktīvākos un ilgmūžīgākos risinājumus, iepriecinās tādu pasauslavenu ražotāju darinājumi kā Philips, Sencor, Bosch, Braun, Electrolux, KitchenAid, Moulinex, Smeg, Tefal, Russell Hobbs. Daudziem no šiem modeļiem ir kvalitatīvas stikla krūzes, nerūsējošā tērauda korpuss, liela motora jauda (virs 800 W), vakuuma blenderēšanas funkcija. Ienāciet, izvēlieties savu favorītu un ļaujieties garšu eksperimentiem jau šopavasar! 

  • Smūtiju blenderis - ko Jūs iegūsiet?

  • Smūtiju blenderis - ko Jūs iegūsiet?

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv