SVINĪGĀ PASĀKUMĀ SUMINĀTI DAUGAVPILS PEDAGOGI

  • SVINĪGĀ PASĀKUMĀ SUMINĀTI DAUGAVPILS PEDAGOGI

Опубликовано: 12:50 06.10.2022 Добавить cобытия

5. oktobrī Daugavpils Kultūras pilī norisinājās Pasaules skolotāju dienai veltīts svinīgais pasākums „Skolotājs – izaicinājumu pārvarētājs”.

 Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs A.Elksniņš uzrunāja pedagogus, apliecinot viņiem savu patiesu apbrīnu un cieņu. Apsveikuma vārdiem piebiedrojās arī domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Aleksejs Vasiļjevs.

“Skolotāja profesija vienmēr tika uzskatīta ne vien par vienu no svarīgākajām, bet arī par viscēlāko Jūs kā brīnumdari savienojat pagātni un nākotni, daloties ar zināšanām, ko cilvēce krājusi gadu tūkstošiem, akumulējot visu gudrību tagadnē un nodrošinot nākotnes pastāvēšanas iespēju. Sargāt cilvēkus, kuri prot nodot zināšana, novērtēt viņus, izturēties ar pienācīgu cieņu ir jebkuras valsts primārais uzdevums. Pēdējo mēnešu notikumi uzskatāmi apliecināja, ka jūs esat īsti cīnītāji! Skolotāji, kuri runā gan latviešu, gan krievu valodā, pasniedz matemātiku vai angļu valodu, audzina gan 17-gadīgos jauniešus, gan 3-gadīgos mazuļus, - parādīja, cik svarīgi ir prast apvienoties.  Vispatiesākā pateicība un cieņa par jūsu darbu, izturību un uzticību profesijai! Mēs centīsimies būt jūsu cienīgi skolēni! No sirds vēlu jums mieru un gaismu, mīlestību un dzīvesprieku”, pauž A.Elksniņš.

Pasākuma gaitā tika apbalvoti pedagogi, kuri pagājušajā mācību gadā visveiksmīgāk tikuši galā ar dažādiem  izaicinājumiem. Balva “Skolotājs – izaicinājumu pārvarētājs” tika pasniegta 45 pirmsskolas mācību iestāžu un skolu darbiniekiem, kuri ir īsteni sava aroda meistari.

Tradicionāli tika sveikti jaunie pedagogi, kas jaunajā mācību gadā piebiedrojušies Daugavpils skolu un bērnudārzu saimēm. Šogad tie ir 28 speciālisti, un tas ir pēdējos gados lielākais jauno skolotāju skaits mūsu izglītības iestādēs.

Arī šogad Izglītības pārvalde organizēja konkursu „Daugavpils Jaunais skolotājs 2022”: tajā bija aicināti iesaistīties jaunie pedagogi, kuri izglītības iestādē strādā no 1 līdz 5 gadiem, kuri lepojas par savu profesiju un paaugstina tās prestižu sabiedrībā. Pavisam konkursā „Daugavpils Jaunais skolotājs 2022” bija pieteikti 13 dalībnieki, bet galveno balvu saņēma Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas skolotāja Elīza Kabakova.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldība

Категории: Oбщество;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv