Ventspils tehnikumu iespējams apmeklēt virtuālā 360⁰ tūrē

  • Ventspils tehnikumu iespējams apmeklēt virtuālā 360⁰ tūrē

Опубликовано: 15:35 12.04.2021 Добавить cобытия

Ventspils Tehnikums ir pilnveidojis mājaslapu, papildinot to ar aktuālo informāciju, kā arī izstrādājis virtuālo 360⁰ tūri, kas sniedz lielisku iespēju 360⁰ virtuālā realitātē iepazīties ar mūsu infrastruktūru, materiāltehnisko aprīkojumu un mācību telpām.

Ventspils Tehnikums ir izglītības iestāde, kura aktīvi izvērtē iespējas sadarboties ar profesionāliem partneriem dažādos projektos, lai mācību iestāde būtu mūsdienīga un tajā konkurētspējīgu izglītību iegūtu daudzi Latvijas jaunieši. Viens no šādiem projektiem ir “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas”, kas apvieno 10 partnerus no Ventspils un Valmieras. Projekta ietvaros 2019., 2020. un 2021. gadā ir ieviestas dažādas inovatīvas tehnoloģijas, tajā skaitā 360⁰ virtuālā realitātes tūre, kas ļauj ikvienam interesentam apmeklēt mūsu skolu un iepazīties ar skolas mācību, kafejnīcu un dienesta viesnīcas telpām.

Ventspils tehnikuma direktore K.Vāgnere-Davidova uzsver: ”Laikā, kad Covid-19 izplatības dēļ noteikti dažādi ierobežojumi un klātienes pasākumus organizēt ir liegts, īpaši svarīgi izmantot visas mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas, lai ikvienam nodrošinātu iespēju aplūkot Ventspils Tehnikumu un raisītu interesi par profesionālo izglītību.”

Kopējā virtuālās tūres platība sasniedz 6000m2, kas ir līdzvērtīga teju 1 futbola laukuma izmēram, tādēļ pirms dodies virtuālajā ceļojumā pa Ventspils Tehnikumu, nodrošinies ar labu interneta pieslēgumu un ērti iekārtojies pie savas digitālās ierīces.

Apmeklē 360⁰ virtuālo tūri:

Skola - http://bit.ly/360_skola

Dienesta viesnīca - http://bit.ly/360_viesnica

Plašāku informāciju par Ventspils Tehnikuma mācību iespējām, piedāvājumiem un citiem jaunumiem pieejama interneta mājas lapā https://ventspilstehnikums.lv/ un Ventspils Tehnikuma sociālo tīklu kontos – “Facebook”, “Instagram”.

Foto: Ventspils hronikas arhīvs

Autors:

ventspils.lv

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

 

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv