Tīklu parki Latvijā Pievieno objektu

Apmeklējot tīklu parku, bērni un arī pieaugušie var gūt neaizmirstamas emocijas un prieku. Tīkli dažādos augstumos no zemes, arī pavisam zemu (ja nu kādam ar augstumu nav labakās attiecības), ievērojot visus drošības noteikumus: tāda ir izklaide, ko sola tīklu parki! Aktīva atpūta un enerģiska nodarbe – piemērota gan bērniem, gan pieaugušjaiem, kā arī visai ģimenei kopā!

 

  • Viens no tiem atrodas Līgatnē, „Zeit” radošajā kvartālā kurā atrodas kafejnīca, viesnīca, mākslas telpa, koncertzāle ar pilnvērtīgu kultūras pasākumu piedāvājumu. Jebkurš aicināts doties piedzīvojumos koku valstībā 4-7m augstumā.

Tālrunis: 371 25779944

  • Tērvetes tīklu parks izveidots priežu silā („Tērvetes silā”) vidēji 6 metru augstumā virs zemes un ir lielākais tīklu parks Baltijā. Tajā nav tikai tīkli, bet izmantojami arī batuti, tuneļi, basketbola laukums u.c.

Parka teritorija ir piemērota ballīšu un citu pasākumu rīkošanai, kā arī pieejama terase un piknika galdiņi atpūtai,  gardām maltītēm un kafijas baudīšanai.

Tālrunis: +371 28792424

  • Liepājas tīklu tornis Lībiešu ielā 8. Kā jau vēsta nosaukums, šis nav gluži parks, bet gan veidots ka tīklu tornis ar vairākiem stāviem un laukumiem. Tajā iekļautas kustīgās kāpnes, bumbu laukums, tilti, batuts, labirints un citas izklaides.

Bērniem līdz 5 gadu vecumam ļauts ierasties tikai pieaugušo pavadībā.

  • Jūrmalas tīklu parks. Tīkli ir tikai viena no izklaidēm, ko piedāvā Jūrmalas tīklu parks. Tas izvietots Dzintaru Mežaparka priedēs 6 metru augstumā un sastāv no 5 tīklu laukumiem un tuneļiem. Starp koku galotnēm būs ne tikai tīkli, bet arī labirinti, slidkalniņi, mīksto kluču un bumbu laukumi un šūpoles. Gan aizraujošas izklaides, gan mierīga atpūta tīklu parkā ir drošas un piemērotas ikvienam!

 

Tīklu parkus var apmeklēt ar draugiem vai ģimeni, nākt divatā vai pulciņā – enerģiskas aktivitātes un pozitīvas emocijas garantētas visiem!

  • Tīklu parki Latvijā

Kategorijas: Cits;

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Līgatne, Tērvete, Liepāja, Rīga

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv