Mūzikas un mākslas festivāls "Laba daba"

02.08.2019 17:00 līdz 04.08.2019 14:00 Pievieno pasākumu

Festivālā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, etno folks, roks, elektronika, ''punk'', ''ska'' un cita mūzika, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm. Paralēli muzikālajam piedāvājumam festivālā darbosies kino māja, sporta turnīri, teātra un mākslas performanču skatuve un dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm. Šis festivālam būs jau vienpadsmitais norises gads.

Par mūzikas apvienībām, radošajām aktivitātēm, spēļu pļavu un sporta aktivitātēm, atrakcijām, teātra un kino programmu informācija, sākot ar jūnija beigām, būs pieejama festivāla mājaslapā  www.labadaba.lv un sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Festivāla teritorijas skaistajā ābeļdārzā būs iekārtota telšu pilsētiņa, un tās maksa jau ir iekļauta festivāla biļetes cenā. Bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot) biļetes nav nepieciešamas.
Festivāls "Laba daba", kā ierasts, norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā "Ratnieki" Līgatnes novadā (60 km no Rīgas) no 2. līdz 4.augustam.


  • Mūzikas un mākslas festivāls "Laba daba"

Atrašanās vieta kartē

Atrašanās vieta:

Adrese: Ratnieki, Līgatnes pagasts

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv