5 padomi, kā uzlabot seksuālo dzīvi, ja jūs esat attiecībās ilgāk par 10 gadiem

  • 5 padomi, kā uzlabot seksuālo dzīvi, ja jūs esat attiecībās ilgāk par 10 gadiem

Publicēts: 12:55 07.02.2019 Pievieno notikumu

5 padomi, kā uzlabot seksuālo dzīvi, ja jūs esat attiecībās ilgāk par 10 gadiem

“Skaudības un apbrīna pilnie skatieni nav vienīgais, ar ko nāksies saskarties jums un jūsu otrajai pusītei, ja jūs esat attiecībās 5-10 gadus vai ilgāk”, ir pārliecināta Svetlana Punte, aģentūras SEX GURU īpašniece. Viņas aģentūra sadarbībā ar starptautisko treniņu centru «СЕКС.РФ» jau 5. gadu organizē praktiskos “treniņus pieaugušajiem” Latvijā un ārzemēs.

“Daudzi cilvēki, kuri jau ilgu laiku ir attiecībās, patiešām augstu vērtē un mīl viens otru, tomēr viņiem nav laba seksa”, atzīmē Jeļena Bekmane, psiholoģe, seksoloģe un profesionālā seksa kouče. «Vai arī sekss ir, bet reti: iniciatīvu izrāda tikai viens partneris, piespiežot otru partneri nodarboties ar seksu.

Man nepavisam negribas, lai jūs domātu, ka jebkura laulība, kas ilgst daudzus gadus, ir garlaicīga vai vienmuļa. Tomēr jums jāatzīst: pateikt vīram vai sievai, ka ir problēmas seksā, neuzdrošinās gandrīz neviens. Partneris var patikt vai nepatikt, var būt piemērots lielākā mērā vai pavisam nepiemērots, tomēr, ja jums aiz pleciem ir vairāki kopdzīves gadi, ģimene, bērni un sadzīve, pie kuras jūs esat pieraduši, tad riskēt “laba seksa dēļ” uzdrošināsies tikai retais.

Lai padarītu daudzveidīgāku tieši šādu pāru dzīvi, kā arī to cilvēku dzīvi, kuri ir atvērti “pieaugušo” eksperimentiem un pārdomām par seksu, es došu vairākus nestandarta padomus. Nesteidzieties aizvērt šo rakstu, izlasiet šīs idejas. Iespējams, ka viena no tām noderēs tieši jums.

Padoms Nr. 1: Uzaiciniet trešo

Daži padomās: “Tas nav priekš mums”. Nesteidzieties ar secinājumiem. Trešajam partnerim nav obligāti jābūt reālam. Runa ir par seksuālajām fantāzijām: gan jūsējām, gan jūsu partnera.

Jums ir visas tiesības dalīties ar savām fantāzijām, ja tās paliek fantāzijas. Ja jums patīk aktrise Skārleta Johansone vai kaimiņš no dzīvokļa jūsu stāvā – ticiet, tas tiešām nav nekas rets vai īpašs. Pamēģiniet kvalitatīvi izmantot platoniskas jūtas savas seksuālās dzīves uzlabošanai.

Neapstrīdami, ka šāda pieeja jau no paša sākuma paredz godīgumu, atklātību un partnera pieņemšanu tādu, kāds viņš ir, ar visām viņa neparastajām iegribām. Drosme runāt par to, par ko jūs esat vienmēr klusējuši – tas arī ir īstais izaicinājums. Tomēr tieši šādas “pieaugušo spēles” ir “legāls” veids, kā palikt uzticīgam un pat pievienot jūsu attiecībām nedaudz humora un asuma. Derēs viss: raksturīgs apģērbs, imidža maiņa uz kādu laiku, izdomātais vārds gultā vai uzbudinošas frāzes seksa laikā.

Iededziet uguni un izkrāsojiet sajūtas ar jūsu pašu fantāziju palīdzību!

Padoms Nr. 2: Dodieties atvaļinājumā atsevišķi

Jā, atsevišķi. Neviens nesaka, ka jūsu kopīgajām, ģimenes vērtībām nav nozīmes. Tomēr ir ļoti iespējams, ka jums ir ne tikai ar ģimeni saistītās, bet arī savas individuālās vēlmes un sapņi.

  • 5 padomi, kā uzlabot seksuālo dzīvi, ja jūs esat attiecībās ilgāk par 10 gadiem

  • 5 padomi, kā uzlabot seksuālo dzīvi, ja jūs esat attiecībās ilgāk par 10 gadiem

  • 5 padomi, kā uzlabot seksuālo dzīvi, ja jūs esat attiecībās ilgāk par 10 gadiem

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv