A.Mačņevs kļūst par Rēzeknes čempionu dambretē

  • A.Mačņevs kļūst par Rēzeknes čempionu dambretē

Publicēts: 15:02 19.10.2022 Pievieno notikumu

Svētdien, 9. oktobrī Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sporta pārvaldes administratīvajā ēkā tika aizvadīts Rēzeknes 2022. gada atklātais individuālais čempionāts 64 lauciņu dambretē. Vienpadsmit sportisti pārstāvēja piecas pašvaldības – Rēzekni, Viļānus, Ozolmuižu, Ružinu un Vērēmus.

Par pilsētas čempionu kļuva reitingfavorīts, meistarkandidāts no Rēzeknes Aleksandrs Mačņevs. Viņa kontā 7 uzvaras un viens neizšķirts. Sudraba medaļu vīriešu konkurencē izcīnīja Viktors Kovaļovs no Ružinas. Viņam 4 uzvaras un 2 neizšķirti. Uz trešā pjedestāla pakāpiena, zaudējot tikai divas reizes, tāpat kā pērn – rēzeknietis Guntars Naglis.

Otrais kopvērtējumā, bet labākais starp jauniešiem – Rodrigo Jugans no Ozolmuižas, kura kontā nav neviena zaudējuma, bet ir 3 neizšķirtas partijas. Sudrabs jauniešu vidū viļānietei Lienei Malinovskai, kura piekāpās tikai vīriešu un jauniešu čempioniem. Bronzas godalga starp jauniešiem viņas māsai – Lindai Malinovskai.

Labākais rezultāts starp dāmām tagadējai Latvijas čempionei starp jaunietēm līdz 19 gadu vecumam – Neļai Kristīnei Malahovskai no Viļāniem. Otra labākā daiļā dzimuma pārstāve – Sintija Diāna Potapova no Rēzeknes.

Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām un piemiņas balvām. Dalībniekiem tika nodrošinātas sāļās uzkodas un karstie dzērieni. Nākamais turnīrs 64 lauciņu dambretē norisināsies decembrī – pirms Ziemassvētkiem.

Kategorijas: Sports;
Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv