Aicina uz tiešsaistes tikšanos ar I.Grencbergu, grāmatas “Sestā sieva” autori

  • Aicina uz tiešsaistes tikšanos ar I.Grencbergu, grāmatas “Sestā sieva” autori

Publicēts: 10:26 23.04.2021 Pievieno notikumu

Piektdien, 30. aprīlī, pulksten 17.00 tiešsaistes tikšanās ar autori I.Grencbergu “Uzrakstīt grāmatu. Sapnis un bailes”.

Romāna “Sestā sieva” autore I.Grencberga pati sevi vēl par rakstnieci nesauc. “Esmu sava stāsta stāstītāja,” viņa uzsver un atklāj, ka bieži dzird jautājumus, kā izdevies uzrakstīt grāmatu un kā nav bijis bail to palaist pasaulē.

Sarunas laikā I.Grencberga nedošot padomus, kā uzrakstīt grāmatu, toties dalīsies pieredzē, kā piepildīja savu sapni – uzrakstīt grāmatu. Par to, kā bez literātes izglītības un pieredzes pārvērta savas dienasgrāmatas literārā stāstā un rezultātu ar trīsošu sirdi nodeva izdevniecībai. Tāpat par to, kā uz šo stāstu reaģēja lasītāji un nozares profesionāļi. “Es, līdzīgi kā mana grāmatas varone Alise, esmu izgājusi deviņus elles lokus – esmu bijusi pašā bezdibenī un pilnīgā paradīzē.”

Pasākums būs pieejams tiešsaistes platformā “Zoom”: https://us02web.zoom.us/j/86739246829?pwd=c1dHS1hkNWVaTjBzK0dCZkJsa0huUT09#success . Aicināti visi interesenti. Dalība – bez maksas.

Pasākumu organizē Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA). Šai un citām PPLA aktivitātēm sekojiet kontā “Liepuraksti” portālos “Facebook”, “Draugiem.lv” un “Twitter”!

 

Informāciju sagatavoja

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve

 

Autors:

liepaja.lv

Dizains un Druka Iepazieties.lv Tipografijas.lv Fotostudijas.lv Webseo.lv